Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy én ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy én ne féltékenykedjek, viszont ő folyton azt csinálja?

Figyelt kérdés

A barátom eljár bulizni a munkatársaival, ahova sose visz el engem, és sokszor beszél a női munkatársairól is, hogy XY-nal ez meg az a vicces helyzet történt, hol volt nyaralni, hazahozták kocsival vagy bármi. Eleinte féltékeny is voltam, de mindig nyugtatott, hogy nincs semmi, egyébként is sokkal idősebbek nála. Telt-múlt az idő, én pedig a végére már inkább nem is törődtem a féltékenységgel, és így nem is tekintettem riválisoknak a női munkatársakat.

Aztán lett nekem is munkám és kollégáim, mire a párom iszonyatosan féltékenykedő lett. Főleg hogy szinte csak férfi munkatársaim vannak és korombéliek. Pl meséltem, hogy egyik munkatársam kórházba került egy csúnya műtét miatt, mire a párom villogó szemekkel azt mondta, hogy "bár maradna is ott végleg". Ha ő valami vicces helyzetet mesélt, én mindig nevettem rajta, mert tényleg vicces volt, ha én mesélek valamit akkor csak felhúzott orral néz és "szólj ha nevetni kell". Ha meg megkérem valamire, akkor leráz hogy "kérj segítséget a drága XY-odtól (pasi munkatárs), ő majd úgyis szalad hogy kisegítsen".


Miért csinálja ezt? Lehet azért viselkedik így, mert mégiscsak lett volna okom féltékenykedni? Tudjátok, miszerint "féltékeny félnek vaj van a füle mögött"...


2014. nov. 22. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én azt a vajat megismertem. Nem voltam féltékeny, de az exem igen és mit adott az Isten? Tippelhetsz. Én a helyedben lapátra tenném a párod.
2014. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha tényleg ez lenne a háttérben, akkor kérdezgetné tőlem, hogy "Ugye szeretsz még azért? De biztos? Te nem is vagy féltékeny, akkor biztos nem is szeretsz annyira."
2014. nov. 22. 20:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne bántsad,szeret téged:)
2014. nov. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Egyszer se hallottam ilyeneket az exemtől. És még én könyörgtem neki.....
2014. nov. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A férfiak ilyenek :) ne foglalkozz vele, ha eddig ment, most is fog :)


17/L

2015. febr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!