Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mit jelentene, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mit jelentene, ha a párotoktól kapnátok egy háziállatot? Nem apró rágcsálókra vagy halakra gondolok. Például egy macskát vagy kutyát.

Figyelt kérdés
Ez jelképezheti az egymáshoz való kötődést is, vagy csak szimpla kedvességnek ítélnétek meg Ti?

2014. nov. 23. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Úgy vágnám ki az ablakon, hogy csak nyekkenne.
2014. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Számomra negatívum lenne!


Egy állat tartása felelősség, pénz! Ne más akarja eldönteni, mi fér bele az életembe!


De ha szeretnék is kutyát, vagy macskát... nagyon fontos, hogy a leendő gazda válassza ki azt, amelyik a személyiségéhez legjobban illik. Még egy almon belül is vannak különbségek, egyik nyugodtabb, a másik virgoncabb, nem ugyanolyan vérmérsékletűek.

2014. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jelképezheti az egymáshoz való kötődést, még gyereket nem vállalunk, de már lehet egy állatunk.


Viszont csak akkor szabad a másiknak venni állatot, ha ő is vágyik rá, és hagyni kell, hogy ő válassza ki, ugyanis a felelősség hatalmas.


19/L

2014. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy ezek szerint mégsem a barátom. Élő állatot ajándékba nem adunk, mert hatalmas felelősség és költség. Tök mindegy, hogy kutya, macska, rágcsáló vagy "csak egy hal." Nem sok mindennel lehet belőlem instant szakítást kiváltani, de akinek ennyi felelősségtudata van, azzal nem akarok együtt lenni..
2014. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem örülnék. Kutyát nem akarok, a macskát magamnak akarom kiválasztani, de már van is egy. Kötődést akkor jelképezhet a közös háziállat, ha együtt döntünk a tartásáról, együtt választjuk ki és együtt gondoskodunk róla. Az, hogy egy élő állatot és a vele való felelősséget rásózzuk másra, szerintem kifejezetten tiszteletlenség, a kedvesség lenne az utolsó, ami eszembe juta róla.
2014. nov. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A házastársi önfeláldozás netovábbját jelentené, ha adna nekem egy cicát, vagy én adnék neki egy kutyát. Én ugyanis macskás vagyok és kutyafóbiám van, a férjem meg kutyás. Most van egy cicánk, és 2 hónap múlva születik egy kisbabánk, úgyhogy nincs tervbe véve újabb háziállat érkezése. De gondoltam rá, hogy egyszer meglepem őt egy tacskóval. Tudom, hogy mennyire szeretne egy tacsit, bár ha belegondolok, hogy egy kutya ugrál körülöttem, akit néha meg kell simogatni, meg játszani akar velem, meg nyalogatni akar, meg sétálni kell vele...jáááj kiráz a hideg, és minden porcikám tiltakozik. (A kutyabarátoktól sorry, de ért egy kutyatámadás másfél évesen, meg egy négyévesen. Az utóbbi épp egy tacskó volt. Úgy tűnik, ezek az esetek a kelleténél mélyebb nyomokat hagytak bennem)
2014. nov. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!