Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszûkülettel lehet szexelni?

Figyelt kérdés
15éves vagyok elvileg kiskoromban már felszedték a bôrt ,de most meignt letapadt vagy mi:S nem tudom felhuzni rendesen semilyen állapotban. Láttam sok videót ahol az illetô fitymaszükülettel szexelt? Vam egy magyon jo lany baratom akinek elmondtam es ô azt mondta lefeküdne celem ,hogy megtudjam milyen sulyos is ez. Mivel a közeljövôben csaladot szeretnek. Kerdesem az lenne ,hogy elhetek igy a kesobbiekben nemi eletet? Vagy vagdosas lesz a vege?:( nagyon felek mert kiskoromban volt szemmutetem (árpa miatt ) es ott nagyon luzerek voltal az orvosok az érzéstelenítő nem hatott stb. Valaki aki hasonló problémával küzd tudna segíteni. Vagy aki ért ehez vmit tanácsolni? Remelem nem kell orvos ele kerülnöm.

2014. nov. 24. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig az lenne a legjobb ha megcsináltatnád még fiatalon. Meg nekem spec tetszik ha körül van metélve a srác.
2014. nov. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1


Körülmetélve lenni nem olyan vicces dolog...


Azt hiszem nem lehet így. De elvileg Doc. meg tudja úgy oldani hogy ne kelljen csak belevágni

2014. nov. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha inkább nem a közeljövőben akarsz családot, így 15 évesen...

Inkább menj el dokihoz, és mutasd meg neki.

2014. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!