Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Győrben tudnátok ajánlani egy...

Győrben tudnátok ajánlani egy jó fitymász orvost?

Figyelt kérdés
Olyan kellene aki szakmailag jó és diszkrét, mert vallási okok miatt nem szexeltem házasság előtt és most fogok nősülni, viszont ha feláll a péniszem akkor csak a makk feléig tudom lehuzni a bőrt. Ezért gondolom majd gond lesz a nemi életemmel, de ezért kellene olyan rendes doki aki nem nevet ki emiatt és tudna segíteni, de nem akarok kontárhoz kerülni és nincs erre többszázezer forintom sem.
2012. ápr. 28. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Mennyi idős vagy?
2012. ápr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
27
2012. ápr. 28. 17:04
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Maszturbáláskor hátramegy?Mert akkor szexxel se lesz gond.
2012. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Maszturbáláskor sem megy hátra.
2012. ápr. 28. 20:38
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

aha félig hátramegy, akkor azt javaslom mint az itt kérdező kicsiknek

kád meleg vízben ücsörögve finoman és szorgalmasan kezdd hátra húzni, tágítgatni, de semmiképpen enm erőltetve

pár hét alatt elég jó eredményt lehet elérni, ha elég rendszeresen csinálod

ellenben ha hónapok múlva sincs meg a kellő eredmény, akkor elmész az urulógiára és kérsz fitymaplasztikát (de nem teljes körülmetélést)

2012. ápr. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5%

Hali!


˙

Ami a problémádat illeti, arról még nem esett szó, hogy mi okozza, de már a kezelési rendet előttem felállították. Szted ez rendben van így? dO.ob

Az előző hszóló vsz. úgy tanácsolta a fürdetős módszert, hogy még soha volt ilyen problémája. Ill. ami egy embernél beválik, közel sem biztos, hogy másnál is be fog.

Az "elég jó eredmény" ált. hónapok múlva szokott bekövetkezni, -- és ezt van is mivel alátámasztanom -- de csak abban az esetben, ha ezt olyan módon csinálják fitymaszűkület esetén, hogy ki van küszöbölve utána a gyulladás. Ha gyullad, kirepedezik, súlyosbod6 a szűkület. Erre pedig van tapasztalati vixxajelzés is olyanoktól, akik -- miután vmiféleképpen megoldódott a problémájuk -- hajlandóak voltak arra, és vixxajeleztek, hogy ezzel segíthessenek a többinek is, aki ezzel kínlódik.


A kérdésedre reagálva, egyetlen orvos nem fog emiatt kinevetni, vixont Győrben nem javasolnék olyan orvost, akihez fitymaplasztikáztatni menni érdemes. Más városokban tudnék olyan orvost javasolni, aki egy egészséges emberi elvárásnak megfelel.


˙

Linkelek neked egy párat. Sorrendben nézd végig ezeket, ha már előzetesen nem kerestél rájuk itt a fórumon!

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__2..


Ha kérdésed van, nem értesz valamit, írd fel magadnak, tedd fel, ill. ha segítség kell szólj bátran, akár >>priviben, ha itt esetleg nem mernéd, vagy túlságosan szégyenlősnek érzed magad. Nincs semmi baj! :-)


˙

Üdv: EE

2012. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Kedves EE! Elég régóta írok ide, és nem hülyeségeket. Azért mert nem írom ki a nevem mint te, még nem kell belémrúgni!


És nem írtam hülyeséget, és ha már itt tartunk, és fikanap van, akkor nekem meg nem tetszik, hogy minden kérdésre félórás locsogást adsz elő

2012. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
De csinálhatjuk azt is, hogy az összes fitymaszűkületes kérdés a tied lehet, én már úgyis unok ezekre válaszolgatni nap mint nap, ugyanakkor el ne kezdj a körülmetélés mellett kardoskodni, mert azt nem fogom szó nélkül hagyni!
2012. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

@ 66%os

"De csinálhatjuk azt is, hogy az összes fitymaszűkületes kérdés a tied lehet, én már úgyis unok ezekre válaszolgatni nap mint nap,"

_ Nekem volt letapadásom, de szerencsére csak kis mértékű, azon segített a fürdetős módszer közbeni letépés, utána pedig le lett a sebe megfelelően kezelve. De mindenre NEM jó a fürdetés, és amíg egyértelműen nem bizonyosodik be, hogy MIÉRT NEM jön az a bizonyos fityma hátra, addig felelőtlenség lenne BÁRMIT IS megoldásként bárki figyelmébe is ajánlani. Még rosszabb, ha UNALOMBÓL teszel bármit is. Így vmit csinálni jól megintcsak nem le7.


Nem az a cél, hogy mások hozzászólásai elfojtásra kerüljenek, hanem az, hogy felelősségteljesen írjunk le bármit is. Éppen január végén kellett igazán szembesülnöm annak felelősségével, mennyire könnyű más farkával verni a csalánt. Ha unod a témát, inkább válassz olyat, ami érdekel. Fikázási szándék nélkül mondom ezt.


"ugyanakkor el ne kezdj a körülmetélés mellett kardoskodni, mert azt nem fogom szó nélkül hagyni!"

_ Elmondod mikor kezdtem el én a TKM mellett kardoskodni? Melyik volt az a hszsom? Mert ez engem is nagyon érdekelne...

_ És ha én ezt tenném, akkor a többi, korábban leírt bölcsességeimben, jótanácsaimban vajon miért írok annyit az alternatív megoldásokról, ahelyett, hogy "jóvágásúfiú András" módjára terjeszteném Dr. Kellog pszichopata igéjét a körülmetélésről és a csiklófenolozásról? Erre válaszolj inkább.


Ami meg a "félórás locsogást" illeti, nem neked "locsogok", hanem annak, akinek szüksége van rá. Ha neked és a súlyos helyesírási és fogalmazási hibákkal ill. zavarral küszködő 51%os előzővel együtt nem tetszik, semmi gond, ne olvasd el! Úgysem nektek írom... do.Ob


Szegény kérdezők meg bezzeg örülnek, ha olyan segítséget kapnak, ami használ is bajaikra.


.

Üdv: EE

2012. ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb megoldás mindig egy orvos, akármelyik urológus megnézi.
2012. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!