Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány az idősebb, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Just Happy 94 kérdése:

Ha a lány az idősebb, akkor is lehetséges?

Figyelt kérdés
Most leszek 16 éves, és megtetszett nekem egy srác aki most lesz 14. Elég éretten viselkedik, és ahogy észrevettem eléggé meg szokott bámulni. Ebből lehet valami, vagy inkább keressek idősebbet? (Igazából a reakcióktól félek.)
2010. jan. 29. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit veszthetsz?!:) Én is szeretem a fiatalabb fiukat!:DD ;)
2010. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez törvényileg tilos, és kérem kapcsolja ki.
2010. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En is ket evvel vagyok idosebb a baratomnal, igaz mi mar huszonevesek vagyunk
2010. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó ötlet. A fiúk alapból később érnek, ez ilyenkor még jobban meglátszik! Nem biztos , hogy hosszú életű kapcsolat lenne. De mindig vannak kivételek!:)
2010. jan. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Osztálytársam 16 éves, és egy 18 éves csajjal jár.

Én 17 éves létemre jártam már 14 éves fiúval (igaz csak 2 hétig xD), meg majdnem összejöttem egy 15 évessel..

Szóval kétesélyes hogy összejön-e :) meg kell próbálni ;)

2010. jan. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző:

Ezt a "később érnek" szöveget te is beveszed?

Akkor meg is érdemled.

Éppen fordítva van, csak a legtöbb lány még tizenéves korban úgy le van maradva, hogy egy teljesen érett, okos embert is lehülyézik, mert ő azt mondja az SP-re, hogy szar, vagy bármilyen hülye ok miatt, és akkor már az összes ember ezt hiszi.

2010. jan. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgyértem 22:29
2010. jan. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

23:14

Elég közelről tapasztaltam.:) Mármint nem velem történt,hanem testvéremmel, hogy 16évesen (majdnem 17) összejött egy 14 éves sráccal. Igaz .. együtt voltak másfél évig, de többször szakítottak és sok balhé született a fiú éretlen gondolkodásából. DE! írtam, hogy mindig vannak kivételek.

2010. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!