Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! El tudnátok fogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! El tudnátok fogadni a párotok múltját?

Figyelt kérdés
Elmondja hogy 5 éve szinte minden hétvégén más nővel volt, volt hogy egyszerre több nővel kavart, több nőt hitegetett, meg olyan házibulikba járt ahol mindenki mindenkivel, és elég undorító dolgok voltak, és ezt viccesen meséli, meg hogy ő nem volt benne. Ezeket fél éve megunta és most komoly kapcsolatot akar veletek, közben egy exe is zaklatja akivel nyáron volt együtt!
2014. nov. 24. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnám elfogadni. Oké, az ember megunhatja ezt az életvitelt egy idő után, de attól még az értékrendje, amibe ez neki eddig belefért, nem változott meg. Én nem ilyen ember vagyok, soha nem tartanék több vasat a tűzben, és számomra a szexualitás szigorúan két ember közötti intim együttlét, így az ilyen viselkedés taszít.

21N

2014. nov. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
28%
Na, ilyen prűd 21 évest is ritkán látni...
2014. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy ember alapvetően nem tud megváltozni. Kutyából nem lesz szalonna!
2014. nov. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok prűd, kedves 2. válaszoló. Attól, hogy nem fekszem le minden nap más férfivel, nincsenek szexkapcsolataim, és nem hazudozok a férfiaknak, még nem vagyok prűd. Persze ha neked ez már annak számít, akkor érdemes lenne elgondolkodnod azon, tudod-e, mit jelent a kifejezés.
2014. nov. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kedves 2., abban igazad van hogy ritkán látni ilyet, viszont ezt nem prűdség, hanem ez a normális... omg
2014. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem fog megváltozni.
2014. nov. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha viccesen meséli és azt mondja, hogy ő nem volt benne, akkor nem. Szerintem van esély komolyodásra egy ember életében, de nála még nem most, az tuti.
2014. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem tudnék bízni egy ilyen "emberben".

Nem vagyok prűd, de amit ő csinált, egy normális értékrendbe nem fér bele. Kell a francnak egy hímringyó.

2014. nov. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!