Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kívánja barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánja barátom a szexet?

Figyelt kérdés
Kb 2 hetente találkozunk, 3 napra általában. Első nap szex, de utána semmi. Régen napi 3-at is bevállalt, de most még utolsó nap sem hajlandó. Olyan kifogásai vannak, hogy fáradt, meg öreg már ő mindennapi szexhez. (28éves, én 20). Egyébként sem minden nap mert,mert két hetente tali... Másfél éve vagyunk együtt. Talán rám unt? Vagy a sok stressz okozza?

2014. nov. 24. 19:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az egész annyhogy felnőtt. Felnőttkènt rengeteg stressz éri manapság az embert. Én egy 27 éves lány vagyok, nekem is elég heti egy. Nem tudok egyszerűen ilyen dolgokkal foglalkozni, nincs rá erőm,na meg a hormonok sem olyanok mint 20 évesen. Régebben akár napi többször is szerettük egymást a férjemmel. Majd te is rájössz, lehet nem ennyi idősen, előbb ,vagy később, de egyszer biztos.
2014. dec. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
cseréld le vagy tartsál mellette szexmániás faszit. nem vagy köteles elfogadni az apácaságot. az idő előrehaladtával vannak kapcsolatok, ahol egyre jobban ritkulnak az eseménnyel dús éjszakák. van akinél a piálás tompítja le a vágyakat a faszinál a nő meg csak tűrjön meg cseléd legyen és apáca.
2014. dec. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!