Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? A barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? A barátomat szeretem is és egyben gyűlölöm is.

Figyelt kérdés
Szakítottam Vele a hétvégén, de ma újra összejöttünk, de akkor is teljesen össze vagyok zavarodva. Egyszerűen nem tudom mit csináljak :( Nekem Ő volt az első az ágyban, lehet hogy pont ezért is szeretem annyira, de sokszor megbántott már nagyon. Nem tudom mit csináljak, segítsetek.

2014. nov. 24. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Amugy az első mindent meglehet veled de ha lesz következő pasi neki már az is tilus lenne Ha megemelne a hangját,ugye?

Furák vagytok ti csajok!!!!

2014. nov. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel ő az első szerelmed és szexpartnered ezért jobban ragaszkodsz hozzá, de ez csak biológiai-kémiai vonzalom. Ha bánt és boldogtalan vagy akkor hagyd ott egyszer és mindenkorra, találsz majd olyat aki jobban megbecsül. :)
2014. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tilos!!!!
2014. nov. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor ideje tovabblepned! Egy ideig hianyozni fog, de aztan jobb lesz. Tapasztalat.
2014. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Se Vele, se nélküle.

Nem tudok nélküle lenni, de ha meg együtt vagyunk csak veszekszünk mindenen.

2014. nov. 24. 21:42
 6/8 anonim válasza:
Se veled, se nélküled, sehogy sem jó, én ezt háromszor játszottam el és utána döntöttem úgy, hogy ebből végkép nem lesz már semmi. Nekem is Ő volt az első azért is ragaszkodtam hozzá annyira, de az már nem szeretett volt. Ha nagyon nem megy most sem, akkor ki kell mondani a végét, ha most visszafogadtad, vagy kibékültetek, akkor elvileg - én úgy gondolom a régi sértettségeket félre kell tenni, ha nem tudod, akkor valószínű most sem fog működni.
2014. nov. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szenvedj csak mellette talán mazochista vagy?
2014. nov. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tehát ez a szerelem és gyűlölet ez nem igazán megy. Jól van, akkor szakítok Vele végleg, még ha fáj is.
2014. nov. 24. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!