Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel magamra a srác figyelmét?

Figyelt kérdés

Kérlek adjatok tanácsot, mert nagyon béna vagyok.:)

Nyáron megtetszett egy srác. Először a barátnőmmel láttam, háttal ültünk neki, és amikor elment előttünk hátra fordult ránk.

Utána a haverjával láttam, és amikor elment előttünk, nagyon néztek minket.

A buszról is nagyon nézett, meg amikor sétáltam és összefutottam vele.

Viszont amikor rendes alkalmam lett volna szemezni vele, akkor észre se vett.(Múltkor leültem velük szembe és egyszer se nézett rám).

Ma volt, hogy egy padon ült a haverjával, mi meg nem messze tőlük álltunk(én és pár haverom). A srác meg megijedt egy kutyától, és felmászott a padra(nem tudom mennyire volt figyelemfelhívás inkább a részéről az emberek felé), és ott röhögött, és kiabálta, hogy "hiééééna", és "félt" a kutyától.

Akkor felnevettünk, rám nézett, utána semmi. Amikor elment mögöttem a vonat, oda nézett, és semmi.

Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy tetszem-e neki, vagy sem.

Hogyan tudnék vele össze ismerkedni? Menjek oda?

Nagyon olyan figyelemközpontos srácnak tűnik, így kicsit félek, hogy hogyan kellene haverkodnom...


2014. nov. 24. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Tetovál rá a homlokodra a nevét*.*
2014. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívd el pizzázni, és fizessetek felesbe. Közbe tudtuk dumálni.
2014. nov. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!