Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal szeretnék jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemcsipilla kérdése:

A barátommal szeretnék jobban összefonódni, de hogyan érjem el?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok ès a pasim Dani , már 2 hónapja járunk , valamelyik nap smárolás kötbe rajta feküdtem és elkezdtem mozogni , o meg leszolt hogy "mit csinalok??" neha nagyon nem ertem ot , meg szuz vagyok es szeretnek vele lefekudni de hogy erjem el hogy legalabb felaljon neki?? aludtunk mar eggyutt is de sose alt fel neki vagy en nem vettem meg eszre

2014. nov. 25. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem izgul fel rád ott gond van. Hány éves?
2014. nov. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de én biztos öreg vagyok már, hogy ezt megértsem.....hova kell rohanni?

2 hónapja jártok és még csak rád se gerjed, de te meg már lefeküdnél vele?

Lassíts.....először fel kellene izgatni, pettingelni, megismerni egymás testét, igényeit, hogy mi teszi boldoggá, mi az ami örömet okoz neki vagy éppen nem és fordítva is, de úgy látszik, hogy a pasidnak ez nem olyan sürgős.

Úgyhogy higgadj le, ez nem gyorsvonat....

2014. nov. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mikor eggyutt aludtunk piszkalta a fenekem mikor rajta fekudtem smarolas kozbe , de csak masnap mondta hogy felizgattam , de nem érezte a farkat neha ereztem mikor o van felul hogy odanyomja nekem , de hogy felalt volna nem lattam , o 20 eves
2014. nov. 25. 11:52
 4/10 anonim ***** válasza:
nem meglepő :D újabb pedo,amúgy Beni vagyok ha már így megosztjuk és a barátnőm Andi xd najó hanyagoljuk...
2014. nov. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát ez elég fura, ha nálam próbálkozna így egy lány nemhogy csak felállna nekem rendesen, de nem is tudnék ilyen nyugodt lenni pókerarccal.


22/F

2014. nov. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem pedo , csak 4 ev van koztunk az normalis , volt mar 14 eves baratnoje is , avval se baszott ismerem a csajt , ok 4 honapig jartak es a lany nagyon szerelmes volt a fiu meg mondta neki is mint nekem hogy " nem akarlak fogdozni nem vagyok perverz , nagyon disznosag lenne ha elkezdenelek taperolni , na meg a masik csokolozas kozben mindig a derekam fogja ez normalis??
2014. nov. 25. 12:28
 7/10 anonim ***** válasza:

vallásos?

am lehet felállt neki, csak nem érezted, vagy tudja magát kontrollálni és nem izgul fel...

2014. nov. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"avval se baszott"

:DTuti 16 vagy, cicuska?:D

2014. nov. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bence_ ***** válasza:

"volt mar 14 eves baratnoje is , avval se baszott" lehet, hogy szeretkezni szeret.

Bőven ráérsz a szexel. De addig is fedezzézek fel egymást.

2014. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen 16 vagyok
2014. nov. 25. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!