Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal de nagyon megbántam. Hogy tudom visszahódítani?

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, vasárnap szakítottam a barátommal akkor azt hitem hogy így lesz a legjobb mind kettőnknek, de azóta csak egy iszonyatosan nagy üresség van bennem. és rájöttem hogy nélküle már nem megy semmi ugyan úgy mint régen. hogyan tudom visszafordítana azt az ostoba mondatot amit vasárnap délután hangzott el a torkomból.. nem akarom lerohanni, mert félek megijed és elzavar. ti hogyan csináltátok,illetve hogyan csinálnátok??
2014. nov. 18. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
én elküldenélek a pi.sába, az tuti. nyifinyafityúk
2014. nov. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, hasznos válasz volt a kreténségi mércét felülverted apám!!!
2014. nov. 18. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
köszi, igyekeztem:)
2014. nov. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja, és sok boldogságot :D:D
2014. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszintén, másként nem megy. Az már egy másik kérdés, hogy visszafogad-e. Nagy eséllyel nem, de egy próbát megér.
2014. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!