Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Őszintén: Vannak olyan tulajdo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén: Vannak olyan tulajdonságok, szokások, tettek, amik jellemeznek titeket, de egy kapcsolatban a másikkal szemben nem néznétek el?

Figyelt kérdés

Mik azok, és miért?

Kort, nemet is írjatok.

(Értelmes, normális válaszokat szeretnék)



2014. nov. 26. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:

informatikus vagyok, ugyanezt nem viselném el a másiktól :D

igazából nem tudom miért, de zavarna...nagyon szakmai témák lennének és inkább úgy érezném haver/munkatárs lenne :S


21F

2014. nov. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, engem előbbi nem zavarna. Csak olyan informatikussal jönnék össze, akinek van más elfoglaltsága is. Az, hogy néha szóbajönne egy-egy kütyü, vagy valami bonyolultabb programrészlet.. Na bumm.

Bár 21 évesen enyhe túlzásnak érzem az "informatikus vagyok" kijelentést. :)

Amúgy én mindent túl gondolok, és bizonytalan vagyok. Ha másik fél ilyen, akkor az megőrjít.

L

2014. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok. Nem örülnék ha ő is fiú lenne.
2014. nov. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Utolsó, nyilván bizonyos keretek között gondoltam, nem evidens dolgokra. (Nem a melegek ellen beszélek, de leginkább heteroszexuálisoknak szántam a kérdést :) )

2014. nov. 26. 10:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves #2-es, 3 végzettségem van ebben az irányban, több éves tapasztalat, még a "szakma tanulás" előtt foglalkoztam több évet ezzel az iránnyal, önállóan, autodidakta módszerrel tanultam :) több referenciám is van :) de akkor mondjuk úgy, számítógéppel dolgozom :P


mondjuk haverokkal akik ilyen irányban végeztek, vagy akikkel együtt dolgozom csak akkor ilyen a téma ha valamit meg kell oldani...gondolom ha a barátnőm ilyen szakmával rendelkezne attól még vele sem ez lenne az állandó téma...csak valahogy zavarna...talán az, hogy egész napos munka után még otthon is a munka lenne a téma a "milyen volt a napod?" kérdésre...mondjuk a barátnőm egészségügyes azt hallgathatom a horror történeteket :D de inkább ez mint, hogy elmagyarázzam mit hogyan programoztam le :)

2014. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak egy van: hogy eleinte félénk és visszahúzódó vagyok. lassan oldódom, és hát nyilván ne legyen ő is ilyen
2014. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!