Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Barátnőm szakított velem, összepakolta a cuccát és elment csndben békében. utánna következő három napon felhívott hogy beszélgessünk, átlagos dolgokról beszélgettünk semmi komoly. negyedik nap visszavittem neki pár cuccot amit nálam hagyott ő beszélgetni akart,de én siettem és elköszöntem tőle. ötödik napon írt egy üzenetet hogy bepasizott és hogy az összes közös képünket töröljem ki ami fent van az oldalon. utánna látom hogy olyan idézeteket lájkolgat ami a cserben hagyott nőkről szól. dehát könyörrgöm én nem bántottam meg a barátnőmet semmivel. még grán lovag voltam hogy visszavittem neki a cuccát épségben. akkormeg miért csinálja ezt?? nem akarok beszélni vele főleg most hogy bepasizott.
2014. nov. 26. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mert most jöhetett rá szegény feje, hogy neked semmit nem jelentett, még csak nem is szeretted, csak egy ingyen luk volt.


Nem lennék a helyébe.



Te meg tanulj a Férfiaktól, mert ha egy nőt nem szeretsz, akkor sem használod ki, ha magad férfinak nevezed. Jelen pillanatban nem vagy még egy ostoba kisgyerek kategóriában sem. Annyira lent vagy.

2014. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 ezt ebből a pár sorból ilyen profin leszűrted? -.-
2014. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tök egyértelmű az írása alapján. Csak az viselkedik igy pasiként, akinek a másik semmit nem jelentett. A nőkkel más a helyzet, és mást jelent a viselkedésük egy adott helyzetben.
2014. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Végülis van benne valami.

De akkor ez oda-vissza működött, mert ha a hölgy 5 nap után 'bepasizott' akkor benne se hagyott túl mély nyomot.

"még grán lovag voltam hogy visszavittem neki a cuccát épségben" - ez nem lovagság, csak szimplán normális emberi viselkedés. :D

2014. nov. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!