Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az érzékeny lányok minek örülnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzékeny lányok minek örülnek?

Figyelt kérdés

A barátnőm elég érzékeny (minden könyvön filmen sír, ha már egy táblacsokit veszek neki szülinapjára akkor is elkezd könnyezni a szeme, remélem értitek mire gondolok), azon gondolkozom hogy egy ilyen lány minek örülne karácsonyra, illetve ha együtt megyünk valahova akkor hova lenne érdemes elvinni, gondolok itt arra hogy ha tudtok mondjatok pár általános romantikus dolgot aminek biztos örülne.


Köszönöm a válaszokat!


2014. nov. 27. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon cuki lehet:-)

Szerintem valami édesség, egy plüss, ha van közös képetek, akkor esetleg az.. De igazából te tudod hogy mit szeret:D

És én nem mennék sehova, hanem otthon akkor megnéznénk egy filmet és romantikáznánk:d de lehet maradi vgyok:D

Meg nem ismerjük a csajszit, te tudod, hogy milyen, nekem elég lenne ennyi bőven:D

2014. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írj neki egy levelet :) én fiú vagyok, de olyan jól nem esett még semmmi, mint egy nekem írott, szívhez szóló levél :)
2014. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Rendelj neki egy ilyet.Garantáltan örülni fog:)

[link]

2014. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vidd el forraltbort inni, karácsonyi kivilágítást megnézni, közben sétálni, karácsonyi vásárba... stb...
2014. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


#1-es: igen, nagyon cuki :3 ajándéknak akkor vmi plüssmackó+írok hozzá vmi jó kis leveles üdvözlő lapot, annak biztos örülni fog.. :D

A vásárba elvinni+forraltborozás jó ötlet, én is vmi hasonlóra gondoltam :)

2014. nov. 27. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!