Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom miért nem tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom miért nem tudja megcsinálni, amit megkérek tőle? Vagy szerintetek túloztam?

Figyelt kérdés
Múlthéten, amikor belepakoltuk a mosógépbe a ruhákat, megkértem barátomat, hogy pakolja ki a zsebéből a papírzsepiket, mert múltkor is szétmosta a gép. Azt állította, hogy kipakolta, de amikor felnyitottam a gépet a mosás végén, láttam, hogy maradt benne zsepi, mert minden ruhán kis apró fehér göbök voltak. Kiöblítettem még egyszer, de mind jött le. Szóltam barátomnak, hogy majd mielőtt kivasalom őket, legalább a kis kezével szedje le őket a ruhákról. Nem csinálta meg. Én meg így vasaltam ki őket, mivel b*sztam róla leszedni, a vasalás meg még oda is tapasztotta jobban őket. Szóval most a héten ilyen pólókban jár. Amikor ezt a történetet meghallotta anyum, teljesen kiakadt, hogy hogy lehetek ilyen nő, aki ezt nem csinálja meg a párjáért, el fog majd egyszer hagyni az ilyen húzásaimért stb. Szerintetek?

2014. nov. 27. 13:12
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem ez egy felesleges vita volt. Máskor nézd át a zsebeit te is mosás előtt, és megspórolsz magadnak idegeskedést, plusz mosást, stb stb.


Nem kell mindig győzni vitákban, néha jobb engedni. Valószínűleg gyakran el fogja felejteni. Fél perc alatt átnézed a zsebeket, ennyi.

2014. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom én alapvetően olyan vagyok, hogy ilyen semmiségek miatt nem kezdek el problémát gyártani, hanem ahogy rakom bele a gépbe a ruhákat, aminek van zsebe, azt megnézem, hogy van-e benne zsepi vagy valami (pénz is előfordulhat). És kiszedem. Persze nyilván ettől még nem nyalom ki a férjem s..ggét, sok mindent megcsinál Ő, nem mindent én. De ez így ahogy leírtam, így praktikus. Szerintem.
2014. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
77%
En minden mosas elott magam uritem ki a zsebeket es szerintem a tobbseg igy csinalja. Ez lenne a megoldas.
2014. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, nem tudom, nálunk aki szétválogatja a szennyest, és bepakolja a mosógépet a mosáshoz, az nézi át a ruhák zsebeit... így egyszerűen.
2014. nov. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
69%
Az én párom sem figyel arra hogy üres e a tsebe mielőtt kidobja a ruhát a szennyestartóba. De én nem is kértem erre, ugyanis mindig átnézek minden zsebet mosás előtt, mivel van 2 gyerekünk is, ők is beledugdosnak ezt azt. Tehát úgyis megteszem, akkor meg minek generáljak fölösleges konfliktust? Úgyis tudom hogy ő erre nem mindig figyelne oda tudatosan. De ez engem nem is zavar, ha ő mosna biztosan átnézné a zsebeket. De mivel nem ő mos, így a zsebátvizsgálás sem az ő dolga. Amúgyis férfiből van, rendjén van ez így szerintem. Nekem nem okoz gondot átnézni.
2014. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
69%
Én is átnézem a zsebeket mindenképpen mosás előtt. Nem gond.
2014. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
76%
Spórold az energiádat komolyabb helyzetekre.
2014. nov. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
83%

Vihar a biliben.

Mostam én már ki személyit, jogsit, papírzsebkendőt, pendrive-ot, névjegykártyát, bérletet, buszjegyet, rágót, ételutalványt...

Pénzt rendszeresen mosok. Csak úgy illatoznak az ezreseim. Nagyon fain.

2014. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
80%

Én is mindig pampogok, hogy mindenki ürítse ki a zsebeit, de azért átnézem bepakolás előtt.

És lám, volt már olyan, hogy pont a saját gatyámban maradt zsepi.

2014. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
55%

Azt hittem, nagyobb baj van:D

En is vegignezem mindig a zsebeket, de nem vagyunk tul betegesek, ugyhogy ritkan van nalunk pzs:)

2014. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!