Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan húzzam a pasi agyát?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan húzzam a pasi agyát?

Figyelt kérdés
Ha tudod, hogy az exed még szeret téged, csak bizonytalan... Kicsit húzni akarom az enyém agyát, játszani vele és begerjeszteni. Milyen ötleteitek vannak?
2014. nov. 27. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem kéne...
2014. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Crotchless panties. :)))
2014. nov. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez nem fair, hogy mindenki ért ehhez, csak én nem! Volt olyan eset pl hogy megbeszéltünk egy találkozót (ez régen volt már), én nagyban készültem rá, aztán meg lemondta, hogy bocsi mégsem jó! Én miért nem tudok ilyeneket?
2014. nov. 27. 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:

De legalább lemondta. Előtte közölte hogy nem ér rá. Nem tette meg azt veled, hogy fél óráig várat a helyszínen és csak utána mondja le. Egy srác agyát húzni, csak azért hogy örömödet leld abban, ahogy szórakozol vele és bántod.

Az meg a leggusztustalanabb hogy reményt keltesz benne, aztán pedig megalázod. Hát bocs de ez eléggé gáz és emiatt tartják a lányokat ri**ncnak a pasik. És ekkor még alapjuk is van rá.


23/l

2014. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet úgy is húzni egy srác agyát, hogy az kifejezetten pozitiv hatással legyen a köztetek levő kapcsolatra, de ahhoz jókor kell jó időben lépni, hogy ne rosszul süljön el a dolog! Ha randit mond le az szemét dolog ez tény, de ha pl fel akarna menni hozzád akkor nem engeded fel egyböl hanem még váratod napokat esetleg heteket a helyzettől függően! 23/f
2014. nov. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De én nem is arra gondoltam, hogy megváratni és úgy mondani le. Hanem pl én már alig vártam, hogy lássam, nagyban készültem, alig bírtam aludni, egész nap erre vártam, aztán 2 órával előtte mondja le, az is tud ám ütni!
2014. nov. 27. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!