Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy férfi haragszik azért egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi haragszik azért egy nőre mert a nőnek tetszik a pasi de a pasinek a nő nem kell?

Figyelt kérdés
Nem beszélget velem , nem ül mellém sőt elül mellőllem ha épp ùgy adódik, ha hizzászólok fél szavakkal válaszol, de emellett folyton beszólogat. Egy intellogens rendes pasasról van szó, ugyhogy nem értem a viselkedését, tudja h tetszik nekem mégis mikor mások szóvá teszik közli h válogatós vagyok, ráadásul egy másik csajjal flörtölget akiről tudja h van pasija...Mind 24-25 évesek vagyunk ez sztem gyerekes viselkedés tőle.
2014. nov. 26. 22:33
 1/8 Mellékhelység ***** válasza:
Szerintem hagyjad.
2014. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze de napi szinten találkozunk és elég kellemetlen...
2014. nov. 26. 22:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a nemről lenne szó, de így ez kevés információ. Valamivel megbánthattad és nem tudott még megbocsájtani. Hívd el valahova vagy munka után üljetek le kávézni és beszéljétek meg.
2014. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most neked, melyik csaj tetszik?
2014. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"gyerekes viselkedés tőled"
2014. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem a pasi tetszik, és mi tőlem a gyerekes viselkedés? a pasas viselkedik így...
2014. nov. 30. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 19:38

"gyerekes viselkedés"

Aki ilyet mond egy másik emberre,attól nincsen gyerekesebb..:)


Attól hogy egy pasi csendes,tud meglepetéseket okozni,ne felejtsd el,alamuszi nyuszi nagyot ugrik..

2014. nov. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem csendes ő, csak velem ilyen...
2014. nov. 30. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!