Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak nem merek szakítani?

Figyelt kérdés
A mostani párommal akivel már 3 éve vagyok együtt kezdünk eltávolodni egymástól kezdem úgy érezni hogy nem szeretem. Ő volt az első az életemben és félek hogy olyan lányt már soha többet nem fogok találni aki együtt akar velem lenni és boldog lehetek vele. :( 21/f
2014. nov. 27. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha eltávolodtok egymástól, akkor vele sem leszel boldog...
2014. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy utánna már senkinek sem fogok kelleni :(
2014. nov. 27. 19:00
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

És félelemből együtt maradsz vkivel, akit már lehet hogy nem is szeretsz?

És miért gondolod, hogy senki más nem szeretne téged?? Mi az oka, hogy ezt gondolod?

2014. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pedig mindkettőtökkel szemben az lenne tisztességes, ha továbblépnél és őszinte lennél a barátnőddel. A legtöbb emberben megvan amúgy ez a félelem, de túl kell lépni rajta, mert így esélyt sem adsz magadnak a boldog életre.
2014. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Javíts az önbizalmadon, mert azért félsz a szakítástól.

El akarod pazarolni az éveidet egy rossz kapcsolatban?

2014. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A legtöbb velem egykorú ismerősömnek már több barátnője is volt én nekem csak ezt az egyet sikerült megszerezzem úgy hogy kölcsönösen szeret engem, ezért félek attól hogyha szakítok akkor nem találok soha többet senki mást aki velem akar lenni. :(
2014. nov. 27. 19:14
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézd, megértem, hogy félsz, de ez így akkor sem lesz jó...

Azért együtt lenni vkivel, mert félünk hogy egyedül maradunk, elég tapló dolog a m féllel szemben. Az azt jelenti, hogy csak játszol előtte, magyarul hazudsz neki. Azért az elég komoly csalás, sztem :/

Nem tisztességes, ráadásul pont ezzel akadályozod meg magad abban, hogy boldog legyél. Nem leszel boldog, ha olyasvkivel élsz, akit nem szeretsz. Ennél még az is jobb, ha egyedül vagy boldogtalan, mert akkor legalább van esélyed, hogy találj vkit, aki boldoggá tesz. Így meg nincsen. Már bocsi, hogy ezt mondom, de nagyon hülye logikád van, ha te ezt jó ötletnek tartod. És a csajjal is kiszúrsz, mert hiába tervez veled, ha te nem szereted...

2014. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Hány éves a lány?
2014. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ha ennyire félsz vele szakítani akkor próbáljátok megoldani.3 évet nemszabad így eldobni.Van ilyen ismerősöm aki hasonló helyzetben volt és megtudták beszélni.Először is gondolkozz el,hogy miért távolodtatok el egymástól mert biztos van valami oka.Lehet,hogy nem volt normális szex vagy nemfigyeltetek egymásra eléggé.Próbáljatok meg több időt együtt tölteni.Ha még így sem sikerül a dolog akkor tényleg nincs értelme.
2014. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ő az első nagyszerelmed volt amúgy?Mert ha igen ez is közre játszhat,hogy félsz.
2014. nov. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!