Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítani akarok a barátommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akarok a barátommal, de nem merek, mert zsarol. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátom, csak néha már sok a viselkedés... túl sokat féltékenykedik, pedig semmi oka nincs...kb.2 hónapja nem telt el egy olyan hét, amikor ne veszekedtünk volna, viszont ha felhozom neki, hogy jobb lenne külön, akkor egyből elkezdi mondani, hogy az ő életének nincs értelme nélkülem, ill. amikor még minden "happy" volt, akkor is sokszor mondogatta, hogy ő már nem élte túl még egy csalódást. De mostanság ez annyira elfajult,hogy egy-egy ilyen veszekedés utána én azt mondom neki, hogy inkább hagyjuk egymást, akkor mindig elmondja nekem, hogy elmegy és a vonat elé fog ugrani, és az majd az én lelkemen fog száradni, és mehetek a temetésére...

Nem bírom már... :( :'( Tudom, lehet nem tenné meg, csak idegesíteni akar, de valamilyen szinten el is hiszem neki, mert vannak más dolgok az életében ezen felül is...


L/20


2014. nov. 4. 15:06
 1/8 A kérdező kommentje:
*élne..bocsi
2014. nov. 4. 15:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Amelyik kutya ugat az nem harap...hagyd a fenébe...
2014. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm pont ugyan így volt a pasijával, a csávó folyton zsarolta. Úgyhogy a barátnőm megoldotta hogy a pasi akarja dobni őt. :D
2014. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És hogyan oldotta meg a barátnőd?
2014. nov. 4. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha megteszi, az sem a te lelkeden fog száradni. A temetésére pedig nyilván nem fogsz majd elmenni.

Ne hagyd magad,ennél aljasabb dolog kevés van a földön, mint az érzelmi zsarolás!!!


Nem vagy boldog már elég régóta, mondjuk azt azért remélem, hogy próbáltál beszélni arról, mi nem tetszik a viselkedésében.

Ha nincs változás, az senkinek sem a hibája egyszerűen nem tud megváltozni. Nincs ezzel gond, csak neked ez nem tolerálható, így külön szeretnéd folytatni utadat. Ennyi :)

Ha pedig emiatt öngyilkos lesz, akkor meg is érdemli, csak a szüleit sajnálom.

2014. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

# 4/5


Elment tecskelni egy másik emberhez.

2014. nov. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem aki öngyilkos akar lenni az nem mondogatja hanem megteszi. Ez csak szimpla érzelmi zsarolás nem több. hagyd a francba. Ha megteszi se a te lelkeden szárad. Most komolyan olyan embert akar magához kötni aki már nem akarja őt

Legközelebb amikor ilyen hülyeséget mond közöld vele, hogy inkább gyógyszert vegyen be akkor kevesebbet kell takarítani utána.

2014. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Heh..engem is fenyegetett az egyik exem ezzel..mondtam neki,hogy hajrá,felnőtt ember vagy,azt teszel,amit akarsz,ezzel csak felidegesít. Szánalmas,gyerekes viselkedés. És aki ilyennel fenyegetőzik,az már azt el is éri nálam,hogy ha megtenné sem sajnálnám. Szóval ne hagyd magad,nem fogja megtenni,ha mégis,az nem miattad lesz,hanem mert hülye az agya. Ne maradj együtt egy ilyen parazitával.

26/l

2014. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!