Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha egy PC-s játék miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy PC-s játék miatt szakítottam a barátnőmmel? 21F

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 21:36
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
jogosan, napi 3-4 órát békén hagyhat, feltéve ha utána azért foglalkozol vele is. Mindkét félnek kompromisszumképesnek kell lenni.
2014. nov. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
nem vagy észnél
2014. nov. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
9-es nálad a pont, én így tudok kikapcsolódni, nem kocsmázok és bulizok. Szerintem nem lett volna nagy áldozat a részéről és csak napi pár órát kértem. De az bezzeg nem gond mikor egész nap fb-n lóg mert az "hasznos".
2014. nov. 27. 21:44
 14/25 A kérdező kommentje:

Így jobban gondolva szerintem nagy hibát követtem el :/

Szerintem holnap megpróbálok vele beszélni ha egyáltalán szóba áll velem...

Sajnos sokszor kerülök nehéz helyzetbe mert hirtelen haragú vagyok :(

2014. nov. 27. 21:49
 15/25 anonim ***** válasza:
És hirtelen haragból, indulatból szakítasz? Az nem szerelem :) Ezt az egészet gondold át, és döntsd el, mi a fontosabb: törődni Vele, vagy saját magaddal?! Mennyit ér a szerelmed? Ez itt a kérdés. Nem a játék. 25/F
2014. nov. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Hallod ugyan így voltam a barátnőmmel mi is szakítottunk mert hogy én játszottam napi 3 órákat leültem rankedozni hűha én sem tudok máshogy kikapcsolódni nem iszom és nem cigizem el el járkálok bulizni haverokkal meg ida oda nem arról van szó nem visszük túlzásba a dolgot. Ő meg mindig a facen volt napi 24 órát még amikor aludt is be volt jelentkezve telóról de engem az nem zavarhatott meg az idióta barátnői akik amúgy is át mossák agyát meg adják alá lovat. Utána be keményített ahogy ajánlottak neki én meg rá adtam szépen a kabátot hogy akkor el lehet távozni úgy is a barátnőidre hallgatsz de azóta vagy nyugodtan am nem hiányzik az ilyen. Amúgy 9-es voltam.
2014. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Mindenkinek szüksége van egy kis időre amikor kikapcsolódik egyedül. Én nem is úgy fogalmaznék hogy a játék miatt szakítottál, hanem mert nem hallgatott meg és nem adott neked teret. Én is minden nap skypeon beszélek barátommal és néha eléggé besokallok mert úgy érzem nincs időm magamra mert még ha játszok is kiakad hogy 10 percenként írok (csak) vissza.

Egyébként sztem megtudnátok beszélni ha esetleg bocsánatot kérsz és újra egymásra találtok. Bár nem tudom mennyire makacs meg értetlen a lány

2014. nov. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Jó ez a szakítós dolog nálunk inkább mosolyszünetként funkcionál, fél év alatt 3x volt bejátszva az ő részéről. Igazából az bánt a dologban, hogy ő sosem fogadja el és nem is hajlandó kompromisszumot kötni bármilyen témáról is legyen szó.
2014. nov. 27. 21:59
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
LVL 90 HOLY PALA 4 LIFE
2014. nov. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Far Cry 4, AC, Risen 3, Skyrim
2014. nov. 27. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!