Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha egy PC-s játék miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha egy PC-s játék miatt szakítottam a barátnőmmel? 21F

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 21:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
8%
A rongyokat (barátnőket) lehet váltogatni, mint a zoknit. Egy multiplayer FPS war a legjobb haverokkal viszont felbecsülhetetlen.
2014. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
55%

Engem is mindig megettek a szörnyek, amikor a barátnőmnek válaszoltam Facebookon. Meg az a r*ohadék űrhajó is kilőtt, ha azzal játszottam. De legközelebb szitává lövöm a k*öcsögöket, hogy megnézhetik magukat.


Haha, fennakadtam a trágárságszűrőn, de nem szidtam senki valós személyt. :D

2014. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
69%

Zoli!!!

Még mindig nem hiszem el azt amit a mai napon tettél velem, hogy egy vacak játék miatt csak úgy eldobsz engem, mint egy darab rongyot érzelem nélkül....

Ezek után ne is keress többé, a cuccaidért meg délután gyere, amint anyu hazaért odaadja neked már össze van készítve.

Pussz Zsófi

2014. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Igen, gáz. Éretlen vagy, meggondolatlan, gyerekes, és rém ostoba. Pláne egy 21 évestől, aki elvileg már érett férfi.

Az, hogy nem vedelsz meg nem cigizel, az dícséretes, de nem ok arra, hogy egy sz*ros játékot fontosabbnak tarts barátnődnél. Persze, magyarázkodni lehet... csak ez a lényegen nem változtat.

A legnagyobb baj az, hogy nagyon rossz az értékrended. Hogy egy sz**os játék fontosabb legyen, mint az a barátnő, aki csak a szeretetedre vágyik? Ez már nem normális dolog.

2014. nov. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
feedelni nem szabad úgyhogy jól tetted :D, viccet félretéve, hát attól függ, ha nem szeretted akkor nem baj :D
2015. szept. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!