Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi ideig várjak egy fiúra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig várjak egy fiúra türelmesen?

Figyelt kérdés
Annyi a történet, hogy nagyon megszerettem egy fiút, akivel minden nap találkozok. Megölel, megcsókol, de mégsem kérdezte meg sosem, hogy leszek-e a barátnője vagy valami.. Nem tudom ezt hova tenni, szerintem nem sok értelme van így, mégsem szeretném elveszteni.. Ez a játék megy már kb. másfél-két hónapja, de még mindig semmi. Próbáltam már utalni rá, szerintem le is esett neki, hogy mire gondolok, de kezdek eléggé türelmetlen lenni, és csak várom, hogy mikor kérdezi már meg..

2014. nov. 28. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Vàrd csak lesz belőle màsfél kettő év is..vagy 3?
2014. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Megcsókol?

Most mekkora einsteinnek kell lenni ehhez.

Ha meg megcsókol és nem gondol rád úgy mint barátnője akkor csak szólok kérdez rá aznap kin járt még a szája itt ott. Nagyon laza lehet.

2014. nov. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Neeem, egyáltalán nem foglalkozik más lányokkal, a haverjai is úgy tudják hogy együtt vagyunk, mert mindig velem van, nem is lenne ideje más lányokra..:) Csak nemtudom hogy idő kell-e még neki, vagy nem tart elég fontosnak egy kapcsolathoz..
2014. nov. 28. 17:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Vàrj csak rà Ő meg éli a vilàgàt nőzik te meg majd egyedül magànyodba befordulsz.bàr leheg ez a célja
2014. nov. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyszer már majdnem megkérdezte, de aztán mindig talál valami kifogást..
2014. nov. 28. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ki fogásokat keres , akkor hagyd a fenébe.

Tapasztalat , aki igazán szeret , az biztos tudja mit akar tőled.

2014. nov. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem nem mindent kell kimondani valamit szavak nélkül is lehet tudni és ez elég nyilvánvaló, hogy ti jártok még ha nem is beszéltétek ezt meg így konkréten ..
2014. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan! Ha kimondjátok, mi fog megváltozni? Így is a barátnője vagy, nem? De ha mindenképpen akarod hallani, akkor mondd ki te, mert ő fél a visszautasítástól.
2014. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!