Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Próbálkozzak még, vagy mostmár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak még, vagy mostmár várjak türelmesen, hátha ő lép?

Figyelt kérdés
Többször elhívtam egy fiút, hogy csináljunk valamit, volt hogy, ráért, de mostanában mindig talál valamit, ami miatt nem ér rá. Mondtam neki, hogy mondja meg, ha nincs kedve velem találkozni, nem kell finomkodni, de ő azt mondta, hogy szeretne, csak nem ér rá. Szerintetek ezt el lehet hinni neki, vagy le akar mostmár rázni? Azóta nem hívtam többet, mert nem szeretnék egy loholó pincsikutyának tűnni, de közben meg annyira jó lenne vele lenni.
2013. febr. 26. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! :) Szerintem meg kellett vna várnod amíg ő hív el. Akkor 100% h tetszenél neki :) Lehet gyorsnak találta a dolgokat veled kapcsolatba. Nem ismerlek se téged se a fiút. Jeleket adott arról h bejössz neki? Miket ír neked?

Nyugi,ha már 1x-2x elment veled vhova akk nem lehet nagy gáz.

Légyszi írj kort! :)

18L

2013. febr. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen helyzetben vagyok most, de én rájöttem, hogy nem érdeklem, csak képtelen őszinte lenni, és megmondani, hogy kopjak le. Ezt utálom, hogy nem tudom, mit gondol... szerintem egy ideig ne keresd, vagy ha beszéltek, akkor ne törődj bele, hogy nem, ér rá, kérdezz másik időpontot. Persze ne zaklasd, csak úgy határozottan.
2013. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
le akar rázni, nem tetszel neki. ez gáz.
2013. febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Először én hívtam el, aztán volt, hogy ő is elhívott engem!! Ezért bátorodtam fel, és próbálkoztam újra...de nem értem, most mi a baj.:/ Amúgy 17 éves vagyok.
2013. febr. 26. 22:09
 5/8 anonim ***** válasza:
biztos talált nálad jobbat. törődj bele.
2013. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes. Lehet annyira beleélted magad a dologba és észre sem vetted, hogy már kicsit túl sok amit csinálsz :(

A fiúk (hiába tagadják) szeretik ha meg kell küzdeni 1 lányért...

2013. febr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne keresd már. A másik meg hogy az embernek arra van ideje amire akarja. valószinüleg nem tetszel neki igazán.
2013. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Te ne keresd,várd meg míg ő teszi.Ha ő is jól érezte magát veled,keresni fog és ő hív el valahová.Ha meg nem teszi,akkor meg feleslegesen futnál utána,aminek meg nincs értelme.
2013. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!