Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért húzza az agyam a megcsal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért húzza az agyam a megcsalással?

Figyelt kérdés
A barátom állandóan azzal cukkol, hogy zavarna-e ha 3 másik nővel kefélne félre... Miért szívat ezzel? Tesztel? Azt akarja ezzel jelezni, hogy ő még mindig versenyképes?
2014. nov. 28. 21:07
 1/10 RRR ***** válasza:
100%
mert egy igazi bunkó
2014. nov. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 RRR ***** válasza:
100%

u.i.:

kérdezd meg te is :mit szólnál apuskám ,ha engem is egyszerre 3 férfi tolna?

2014. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez mekkora bunkó... és miért pont 3? Oo
2014. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig nincsenek mentális gondjai, sőt... Csak ezek szerint neki is vannak gyengébb napjai... főleg agyilag... Vagy mellettem kisebbségi komplexusa van, emiatt mondja nekem a hülyeségeit? Én sose mondanék ilyeneket, nincs szükségem ilyesfajta megerősítésre, ha kellek neki kelleni fogok s nem pedig azért mert képzeletbeli ringe beállítom ugyan csak kitalált emberekkel...
2014. nov. 28. 21:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy ő nyíltan képzeli el a dolgokat és melletted másra is vágyik.
2014. nov. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szobrot emelnék annak a pasinak, aki 4 nőt elégít ki, helyt áll a háztartásban és dolgozik is párhuzamosan... :D
2014. nov. 28. 21:16
 7/10 anonim ***** válasza:
én mondanám neki faarccal, hogy na versenyképesen pakold össze a cuccaidat és húzzál el! mikor lefagyott, 5 mp múlva röhögnék egyet rá és megkérdezném: na neked is jól esett?
2014. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem csak hülye...

Mert hogy ez még csak nem is vicces.

Mindegy, majd megszokod, vagy rászólsz hogy neked ez nem tetszik.

2014. nov. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még az elején viccesre vettem, totál lepattogott rólam, ilyeneket mondtam hogy: Te aztán jól bírod a strapát. Meg hogy valamikor aludni is kéne... De aztán mikor már rendszeressé vált ez a dolog, kicsit irritálóvá vált.
2014. nov. 28. 21:23
 10/10 anonim ***** válasza:
hát mit csodálkozol? ez teszt de te meg is buktál ahogy látom. eljátssza pársor aztán látja, te ezt k#rvára nem érdekli és majd csinálja is több szálon a háttérben. az első ilyennél levágtam volna neki egy pofont aztán tudná mi a véleményem.
2014. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!