Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férj választásnál mik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj választásnál mik az előre árulkodó jelek amit figyelni lehet, hogy ha majd 40 éve leszel akkor nem cserél le fiatalra?

Figyelt kérdés

Nagyon sok férfi, ha a felesége 40 éves kora magasságában el kezd megereszkedni akkor szó szerint a férje lecseréli 2x20 évesre. Vannak valami személyiségjegyek vagy személyiség teszt vagy valami ilyesmi amivel ki lehet szűrni előre a hajlamot mielőtt hozzámész valamihez? Esetleg pszichológus meg tudja mondani?


Köszi a válaszokat, mert én nem szeretnék így járni.


2014. nov. 29. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Aki menni akar hagy menjen!
2014. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sztem nincs semmi... Nálunk is 50 évesen keresett mást az illető, pedig nem úgy ismertük meg.
2014. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tök egyszerű,nem olyannal kell összejönni,aki világéletében csajozott és 500 nővel volt együtt,mert az nyilván jobb eséllyel fog félremenni utána is.

Meg hát mondjuk értelmes legyen,az sem hátrány,mert akkor meg tudjátok beszélni a gondokat,ha felmerülnek...

2014. nov. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy több az olyan nő aki lecseréli a félig-meddig impotens kisbránerű férjét egy fiatal selyemfiúra és/vagy cuckhold jelleggel élnek.


Ki a fene cserélne le valakit? Én ha lenne olyan szerencsém hogy 20 évig együtt vagyok valakivel ott már olyan mély érzelemeim lennének hogy nem érdekelne más... De nekem ilyen nem lesz sajnos, 40 évesen egy kiörgedett - talán bagós - környék szemétládája leszek...


Amúgy mik az árulkodó jelek?


Gyurma alkat, bmw vagy audi, menő ruhák, csillogóan fehér fogsor, fux, gyúrás, keménykedő beszólások, 20 centis farok. Na az ilyenek 200% hogy le fogna cserélni.


És akik nem? Na ők neked nem fognak tetszeni! Vékony/kövérkés alkat, olykor alacsonyak, nem tökéletes arc, olykor olyan végzetes "hibák" mint egy hátsóbb fog hiánya, bőrhibák vagy őszülés/kopaszodás. Autó meg valami közepes vagy régi de megbízható darab (Lada, Mercedes 200 / [link] Audi 100 / [link] - én ebből a 3-ból fogok autót választani de leginkább a Mercedes 200 tetszik), régebbi ruhák, fux nincs csak aranygyűrű de az nagy becsben tartva, régi dolgok szeretete, emberség, jólelkűség... Tudod mi a baj? Hogy aki ilyen - én is ilyen vagyok - az nem kell senkinek. Inkább az első és panaszkodás mikor megcsal... De akor sem az "én fajtám"

2014. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3.!

Csak a mesében lehet ilyenre alapozni, ugye te is tudod?

2014. nov. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Az evek alatt elkepesztoen megvaltozhat az ember...
2014. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Leginkább szerencse, és megismerés kérdése. Nem egy jöttmenthez kell hozzámenni aki a fél várost megdugta korábban és alig ismered.
2014. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!