Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel kapcsolatban kérnék segítséget?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen az a sztory, hogy a barátnőm mostanában elég furcsa. Elkezd beszélgetni pasikkal, s az a baj, hogy hagyja hogy a pasi belé szerelmesedjen. Azt mondja, Ő csak barátként akar tekinteni a pasikra, de a pasik nem úgy állnak hozzá.Persze hogy nem, amikor az orránálfogva csábítgatják tőlem, nyilvánosan. Nem egyszer történtmeg, hogy egy kívülálló pasi választás elé állította, hogy Válasszon köztem és,közte... Nos szerintem ha egy csaj barátként akar tekinteni egy pasira, akkor azonnal tesz ellne, ha a pasi közeledni próbál. Aztán a másik: Neki teljesen természetes ha exekkel találkozik, s strandra meg ide-oda megy Velük. Ha kérem valamire ezekkel kapcsolatban, akkor nem igazán hallgat rám, sőt sokszor az ellenkezőjét cselekszi a tanácsomnak. Az érdekesség viszont az hogy mindent elmond őszintén, ölelget, csókolgat, mindenben segít stb. S azt is megkaptam tőle, hogy x,y személlyel felhőtlenül jól érzi magát... Ha hazajön, akkor csak a vita. S miért van a vita? Mert olyan dolgokat enged meg magának és másoknak, ami engem bánt, s egy,kapcsolatban már nem is egészségesek ezek a dolgok. Én őszinte vagyok s szóvá teszem, s ez nem tetszik neki, s nem hajlandó változtatni semmin. Egyébként 1év s 2hónapja vagyunk együtt, s korábban nem voltak ilyen precedensek. Mintapár voltunk. Szerintetek????? Vélemény???? Segítség???? Előre is köszönöm!

2014. júl. 4. 08:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
te is csináld azt amit ő, és meglátod mit fog reagálni..
2014. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Erre csak egy nagy sablont tudok mondani: "Ilyenek a nők" :-)


Meghogy: "Nincs nő, nincs is több sírás" :-)


Ha elhagynád, egyből találna magának egy másik f*a.szt, akit le tud szo*pni, tehát egy nőnek nincs lelkiismerete, azt teszi mindig, ami neki jó... :-) (és nem nagyon érdekli, hogy neked az mennyire jó :-))

2014. júl. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Már nem szeret.Ha szeretne a te társaságodat keresné,nem más pasikét.Ez egyértelmű.
2014. júl. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Megbeszélni próbáltad már velem miért ilyen, mi változott meg. Valami oka van annak hogy ilyen.
2014. júl. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én olyan vagyok, akit mérten idegesít, ha egy kapcsolatban kívülálló furakodik be, igy én azt nem tudnám megtenni, hogy magam a szerelmesítsek egy másik nőt, hisz a páromat szeretem.
2014. júl. 4. 08:29
 6/15 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de a rin. gyók szoktak így viselkedni! Még most dobd ki, ne bonyolódj bele jobban!
2014. júl. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze, megbeszéltük már több alkalommal is, viszont mintha semmi sem történt volna, ugyanúgy a hülyeséget csinálja. Kedves 2.kommentelő! Nem sablonról van szó, sőt a,páromnál nem a szex dominál! Éppen azért kérek segítséget, mert egy különleges, nem sablon lány kezd változni.
2014. júl. 4. 08:35
 8/15 A kérdező kommentje:
Na szóval. Ő nagyon naív. Nem rin.óról van szó,hisz én élek vele együtt, s ő egy szeretetre vágyó lány. Csak elhisz mindenkinek minden "szépet"
2014. júl. 4. 08:39
 9/15 anonim ***** válasza:

Ahogy nézem a barátnőd tipikusan olyan, aki nem tűri, hogy korlátozzák a döntéseiben és a szabadságában. Tudtoddal nem csalt meg téged, úgy tűnik ő egyszerűen így áll hozzá a dolgokhoz.

Előre látható, hogy változni nem fog a dolog, ő ilyen ,és ilyen is marad. Ha korlátozni próbálod a döntéseiben eljön az idő amikor egyszer csak a másikat fogja választani helyetted. Nagyon sok fájdalmat megspórolsz magadnak és neki, ha megérted, hogy két dolgot tehetsz.

1. Elfogadod, hogy ő ilyen és kész. 2. Szakítotok.

A kapcsolatban az egészséges ami mindkét fél számára megfelelő. Az én házasságomban lévő szabályok nem mérvadóak a másik számára, és a másiké sem nekem. Van egy pár ami két entitásból áll, és nem vagyunk egyformák. Sablon modelleket követni, és ha nem működik erőszakkal rákényszeríteni magunkra biztos bukta. Egyszóval ne azon kattogj, hogy mi egészséges mi nem, hanem azon gondolkodjatok el, hogy a kettőtök számára mi a legjobb.

Úgy érzem alapvető hozzáállásbeli különbségek vannak köztetek mentalitásban, ez már most komolyan mérgezi a kapcsolatotokat. A vita pedig biztos módja, hogy idővel másnál kössön ki.

Nem sok mozgásteretek van. Ő ilyen, és nem fog változni, te meg másmilyen vagy, és gyaníthatóan te sem nagyon.

Próbáljátok átbeszélni, hogy kinek mi fér bele, és ő is próbáljon kompromisszumra törekedni, de te is. De megmondom őszintén meglehetősen nagy a különbség köztetek, és mindketten eléggé ragaszkodtok a saját verziótokhoz, szóval szkeptikus vagyok. Azért próbáljátok meg megoldani.

2014. júl. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is egy naív, szeretetre vágyó lány volt! Ő is elhitt mindenkinek mindent, jópofizott mindenkivel, elkezdtem gyanakodni és tiltogatni! Tudod mi lett a vége? Ráült más farkára! Dobd ki!
2014. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!