Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek olyannal, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyannal, aki szerepelt a Való Világban?

Figyelt kérdés
Indoklást is, légyszi.

2014. nov. 29. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Azok vagy "mindenkit megfektetek" srácok vagy ribik.
2014. nov. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az első 3 széria még elviselhető volt, a mostaniak pedig hát no comment.

Egy rakás részeges, tehetségtelen, ingyenélő f@$zkalap és felszínes, flegma r1ngyó van összezárva, kiábrándító.


Tehát az első háromból még igen és talán Anikóval is a 4-ből.

2014. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem,mert!
2014. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
primitívek : nem.
2014. nov. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem, az nagyon gáz lenne.
2014. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Múltkor Tinderen volt egy match-em VV Gombival, de csak poénból nyomtam rá szivecskét, soha nem kezdenék valóságshow szereplővel. Ez nem az én világom. Nem is néztem soha ezeket, csak néhány szereplőt ismerek mondjuk, Gombiról valamiért pont hallottam.
2014. nov. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kizárt
2014. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert aki egy ilyen undorító, primitív műsorban részt vesz, az még arra sem méltó, hogy lenyalja a koszt a körömcipőmről.
2014. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nem tudok értelmes indoklást, egyszerűen csak nem. Aki a tévében szerepel, eladja magát az egyik csatornának, hogy utána vele is szórakoztathassák a többi birkát, hogy majd aztán szerepeljen főzősműsorban meg minden hülyeségben, mindegy csak nézzék, aztán fél év múlva lejárt lemezként kidobják... na, szóval nem.
2014. nov. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Soha. Azoknak sosincs 3nál több agysejtjük...
2014. nov. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!