Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy fiúnak ez miért ad boldogs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak ez miért ad boldogságot, hogy kihasználja a lányokat és csak szórakozik velük? Ezt meddig lehet így folytatni? Teljesen összetörtem

Figyelt kérdés
Miért ilyen érzéketlen?:( Nyár elején találkoztunk először,akkor még elhittem neki a dolgokat,mert nem ismertem."randizni" is elhívott,szóval olyan igazinak tűnt az egész...Idővel kiderült, hogy ő ilyen tipikus nagyképű,egoista,önmagát tökéletesnek tartó,csajozós, aki minden buliba mással van(vagy több lánnyal is egy este alatt)és komoly kapcsolatot egyáltalán nem akar.Összevissza összeállt lányokkal, de engem valamiért mindig újra és újra betalált..Féléven keresztül az összes buliba mindig odajött,smárolt velem..(még amikor teljesen józan volt egy buliba akkor is velem smárolt..) a szándékai egyértelműek voltak de én tartottam magam mert beleszerettem :( teljesen tönkretett..Igazából nem tudom,hogy a túl nagy magabiztossága mögött nem-e teljes bizonytalanság áll?valami gond biztosan van az ilyen emberrel nem???!..ez hogy minden héten más lányt próbál lefektetni:D és mindenkit csak átver..nagyon szép dolgokat mondd aztán kiderül hogy csak szexelni akar :)

2014. nov. 29. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha beleszerettél ne smárolj vele amíg nem vagy benne 100%-hogy szeret téged. Komolyan... Jó oké gyökér meg minden ,de te is ügyesebb lehettél volna, hogy azt mondod, nem smárolok, csak ha komolyan gondolod a dolgot.
2014. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Lehet vki àtverte és most nőgyűlőlő akinek a nő csak üritőzsàk
2014. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem értem miért sírsz te választottad a "rossz fiú" kategóriát.
2014. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba! Ha tényleg kellesz neki, akkor teperjen! Ne állj be a sorba a többi csaj mögé.
2014. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
tudom, de egyszerűen nem tudtam őt soha elküldeni...
2014. nov. 29. 16:54
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

Akkor itt van egy ilyen "ge-.ci" nézőpontja, vagyis az enyém.


Amíg fiatal vagyok, szeretnék minél több szép lánnyal szexelni. Nem zárom ki azt, hogy néha szerelembe esek és tartós kapcsolatra lépek, de ez ritka. Szerelem kb. 2-3 évente egyszer van az életemben. De közben is élni akarok. A legtöbb emberrel az a baj, hogy mindig a szerelmet keresi. Megetették vele, hogy a szexualitásban/intimitásban/romantikában csak a szerelem létezhet és azt kell keresni. De a szerelem ritka. Mondom, eddig kb. egy kezemen bőven meg tudom számolni hányszor voltam szerelmes. Viszont a farkam mindig áll és állandóan nagy bennem a vágy, hogy szép lányokkal szexeljek. Ezért havonta párszor eljárok bulizni és néha az utcán szólítok meg lányokat. Elkérem a számukat, randizgatok velük és 1-5 randi után lefekszek velük. Azokkal a lányokkal, akik hónapokig akarnak váratni, nem beszélek többet.

Sosem adom be egy lánynak sem, hogy komoly kapcsolatot akarok tőlük, de ők sem kérdezik soha.

Ráadásul azt gondolom, hogy egy lánnyal nem is érdemes komolyan összejönni, amíg le nem feküdtél vele és nem tudod milyen vele a szex. Megállapodni, családot alapítani két-három gyerekkel majd 30-35 évesen szeretnék egy 20-25 éves nővel. Rendes családból származom, van jó apám, anyukám és a barátaim hozzám hasonló gondolkodásúak.

2014. nov. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Látod, ez már csak ilyen.
2014. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
6os na ezert IS utalom a ferfiakat,meg nem hiszek.nekik
2014. nov. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Miért is? Mert nem keresem őrültként a szerelmet, mint a legtöbben? Mert a magam érdekeit helyezem előtérbe, nem másokét, ahogyan mindenki más is csak én nem szégyellem bevallani? Mert van egy természetes vágyam a szép nők iránt?
2014. nov. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
L'Oréal, mert megérdemlitek!
2014. nov. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!