Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Melyik lány vonzóbb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyik lány vonzóbb? Melyiket választanátok? És miért?

Figyelt kérdés

a) 178cm magas 69kg,sportosabb,nagyobb melle van,barna hajú,barna szemű,barátkozós,nyitott,kedves,társaságkedvelő,szeret bulizni,ragaszkodó,gondoskodó,érzelmes.


b) 161cm magas 52kg,kicsi mellei vannak,vörös hajú,világos zöld szemű,nagyon szeplős arcú,nagyon nyitott bárkivel bármiről tud beszélni,mindig azt csinál amit akar,nem ragaszkodik senkihez mégis rengeteg barátja van,szereti az "extrémebb" dolgokat.



2014. nov. 29. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
És a rossz tulajdonságok?
2014. nov. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
a, mert szeretem a magasabb lányokat, és a belső tulajdonságai is szimpatikusabbak
2014. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én a b)-t választanám, bár a "nagyon szeplős" az kicsit necces, de am nagyon bejönnek a vörös hajú csajok
2014. nov. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
B, mert jobban összeillenénk :)
2014. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

b)


vörös haj és extrémebb csaj - ezek a gyengéim.


24/F

2014. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Ugyan fiúkhoz szólt a kérdés, de ha egy lány véleménye is érdekel: számomra látatlanban a 2. lány sokkal vonzóbb. :)


Az alacsonyabb, vékony, pici mellű, zöld szemű lányok mindig tetszettek. És az is rokonszenves, ha valaki nyitott, lehet vele szinte bármiről beszélni.

24/B/L

2014. nov. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Úgy igazán egyik sem, de akkor már legyen az a) válasz.

A nagy mell, barna haj-szem bejön külsőleg. A bulizást leszámítva a belső tulajdonságokkal sincs gondom, sőt, még akár szimpatikus is lehetne.

2014. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
b
2014. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

b, mert engem sem a nagy mell, sem a ragaszkodás nem vonz meg a másik az extrémebb dolgok miatt, talán jobban is hasonlít rám.


Bár ott a vörös haj érdekes, mert egyáltalán nem az esetem. Van szép vörös haj, de a vörös és drót szerű haj engem kiábrándít.

2014. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
B. Unalmasnak tünik az A
2014. nov. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!