Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfitársaimnál nem jellemző,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaimnál nem jellemző, hogy ők ajánlanak a barátnőjüknek romantikus filmet megnézésre?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, hogy érzelgősködéssel kell tálalni a párotoknak egy romantikus filmet, s pisisként végigbőgni másfél órát, hanem leültetni elé egy nagy zacskó pattogatott kukoricával, s addig ti alszotok mellette, vagy lövöldöztök pár headshotot a másik szobában a haverokkal multiplayerben.
2014. nov. 29. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen időelbaszós jellegű programok igen ritkán vannak (évente ha párszor).


Ha találkozom a barátnőmmel, akkor az jellemzően azért van hogy szexeljünk és aktívan együtt töltsünk egy pár órát (pl. beszélgessünk). Ilyen kirándulásokra, moziba járásokra, filmnézésekre nagyon ritkán van példa, mert nem élvezem őket, ezért kerülöm is.

2014. nov. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Rühellem a nőket nevű felhasználó kérdése:"


" és addig ti alszotok mellette, vagy lövöldöztök pár headshotot a másik szobában a haverokkal multiplayerben."


Te nemcsak rühelled a nőket hanem egy kocka vagy és az érzelmi intelligenciád közelít a nullához :D


Mi olyan nagy dolog a csajoddal megnézni egy filmet? Nem az értelmetlen, buta, ócska, csöpögős, hollywoodi szennyre gondolok. De igenis vannak jó filmek szerelem témában. Ha ajánlasz neki nézd meg vele együtt. Hidd el a nő meghálálja törődést.

Én még nem hallottam olyanról aki inkább kockul mint a nőjével legyen bár én már elmúltam 20 szóval a 14 évesek egy más generáció, őket nem ismerhetem tudom.

2014. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom ilyen filmeknél mellém bújt és 10 perc múlva tiszta erőből horkolt:D
2014. nov. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2: Így hozta a sors, az érzelmi intelligenciám valóban szeméttelepre való, nagyon rossz emberismerő vagyok, s naiv, könnyen átverhető, megvezethető. A másik dolog pedig az, hogy nekem nem adatott meg a lehetőség, hogy a nőket úgy cserélgessem, mint más a zokniját. Tapasztalatlanságomból fakadóan szoktam kitenni ehhez hasonló kérdéseket, mert semmilyen párkapcsolati eset nem áll előttem példaként, másrészről a nők nyelvén sem értek. Szóval ha provokálni akartál volna a fentebbi hozzászólásoddal, akkor nem jött össze, mert tökéletesen igazad volt a kritikáddal.
2014. nov. 29. 19:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajánlani ajánlott már nekem pasi romantikus filmet, de ő nem nézte meg. Igazából nem is bánom, mert inkább legyen férfias férfi, mint csöpögősen nyálas.
2014. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!