Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen (jellemző) tulajdonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen (jellemző) tulajdonságokat tudtok a másik nemben a legnehezebben megérteni?

Figyelt kérdés
Nyilvánvalóan nincsenek női és férfi prototípusok - de vannak jellemzően a nőkre, jellemzően a férfiakra igaz tulajdonságok. Gyakran a másik nem nehezen ért meg egyes ilyen tulajdonságokat - kíváncsi vagyok, szerintetek melyek ezek a leginkább.

2014. aug. 28. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én mindent és mindenkit megértek.
2014. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%

férfi vagyok, a nőkről írok: Ahogy képesek minden egyszerű dolgon is kombinálni, és olyasmikre jutnak hogy napokig tudnék agyalni, hogy ez hogyan jött ki neki és nem értem :)))

Egész egyszerűen nem értem mit hogy sikerül kihozni. De hát ugye a nőket nem érteni kell hanem szeretni... (ez egyébként a férfiakra is igaz hölgyeim :D )

2014. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogy mit imádnak annyira a sörben.
2014. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 PearlDiver ***** válasza:
53%

Én a nőkben a logikátlanságot. Olyan mértékben képesek intuitívan dönteni bizonyos helyzetekben (ami tök logikusan átlátható), hogy a sikítófrász jön rám...

Aztán afelett is nehezen térek napirendre, hogy a nőkben miért van benne ösztönösen, hogy nekik a durva macsók kellenek. Tisztelet a kivételnek persze, de látványos hogy a csendes, rendes, hűséges srácoknak jóval kevesebb a sikere a nőknél. Sok csalódás kell egy nőnek, mire rájön hogy az utóbbiakat érdemes előnyben részesíteni.

24F

2014. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#4 Ez így is megállja a helyèt.


A férfiakban miért van benne ösztönösen, hogy nekik a pláza cicák kellenek. Tisztelet a kivételnek persze, de látványos hogy a csendes, rendes, hűséges nõknek jóval kevesebb a sikere a férfiaknál. Sok csalódás kell egy férfinak, mire rájön hogy az utóbbiakat érdemes előnyben részesíteni.

2014. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az alaptalan hisztit és azt hogy minden szituban a szívükre hallgatnak az eszük helyett... Egy férfi.
2014. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 PearlDiver ***** válasza:
#5 úgy látszik, a társadalom nagy részének szüksége van erre a tanulópénzre... Mindenesetre mi ketten már biztosan a felvilágosult tábort erősítjük :)
2014. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A férfiakban miért van benne ösztönösen, hogy nekik a pláza cicák kellenek. Tisztelet a kivételnek persze, de látványos hogy a csendes, rendes, hűséges nõknek jóval kevesebb a sikere a férfiaknál. "


Mint férfi súghatok? Nekünk tényleg a pláza cicák jönnek be, de eszünk ágában sincs erre alapozni a jövőnket, ellentétben az olyan naiv nőkkel, akik azt mondogatják, hogy: "Majd én megváltoztatom"

A pláza cicák kielégítésre szolgálnak nekünk, és ennél nem várunk többet.


Persze mindig mindenre van ellenpélda.

2014. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#5


Az egyik egyből magasra képes vágyat korbácsolni, a másik típus nem annyira.

Az én megfigyelésem az, hogy van a szeret típus és a feleség típus :) Nem összekeverendő a kettő, hogy melyiktől mit akarsz. Egy átlagos plázacica tipikus szerető típus. Ha érted miről beszélek :)


És PearlDriver sokkal több igazságot mondott ki, mint amit a legtöbb nő hallani szeretne.


Szoktam mondani, hogy ha az igazit keresed, a friendZone-ban nézz szét, mert tuti odaraktad!

2014. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#5 vagyok. Csak azért írtam a válaszomat mert néha vannak feminista pillanataim és nem szerettem volna ha kimaradnak a férfiak is a savazásból. :D


#8

Természetes, hogy így van, az ember próbál maximalista lenni. Ha férfi lennék én is arra törekednék, hogy jó csajom legyen, csinos, tökéletes alak meg minden és tudjam mutogatni a haveroknak. :D


#9

A nõkkel is ugyanez a helyzet egy olyan férfival aki magas, izmos és jól is néz ki. Õk is szívesebben fekszenek le olyannal akire ha ránéznek egybõl benedvesednek.


Magamat direkt nem írtam bele mert nekem kell a szerelem is szexhez, nem tudnék senkivel se lefeküdni csak testiségek alapján.

2014. aug. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!