Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, srácok, férfiak! Ti is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, srácok, férfiak! Ti is szex közben látványosan nézitek a tévét, vagy csak az én párom? Bunkóság?

Figyelt kérdés
A párommal mindig bemegyünk a szobámba "filmet nézni" de aztán mindig más a vége, de kell a háttérzaj. Tök mindegy hogy én vagyok felül, vagy ő, mindig a képernyő felé fordul, nevet, és még képes nekem is mondogatni h "most nézd, most jön a legjobb rész!". Még akkor is ezt csinálja, mikor épp én foglalatoskodom vele a takaró alatt. Nekem ez rosszul esik, de úgy vagyok vele hogyha jobban érdekli a film, akkor nézze azt... De így feleannyira sem élvezhető vele a szex, pedig régen annyira de annyira sokat foglalkozott velem, igazi isten volt az ágyban, de a film elvonja a figyelmét :/ Már nem is tudom mikor nyalt ki utoljára :/
2014. nov. 30. 16:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha akarod átveszem a helyét.


Amúgy egyszerű: Beszéld meg szépen vele, hogy ez téged zavar, és szeretnél olyan igazi kielégülést, mikor minden felgyülemlett libidóját egyedül rajtad vezeti le.

2014. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Se szexelni nem szoktam, se tévézni.
2014. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt beszéld meg vele és kapcsold ki a tvt ... ne hagyd magad!
2014. nov. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Igen, élő adást nézek az orrom előtt olyankor egy bombázó személyében. Bocs, ha ez is bunkóság :/ :'D
2014. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok: a férfiak általában szeretik, ha a lány azt modja, hogy tégy magadévá. Azért használják ezt a filmekben is és azért lett közhely... de valójában tényleg jó érzés az, ha a nő azt akarja, hogy ... szét. :)

Én legalább is szeretem ezt

2014. nov. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy bunkóság, vagy csak a tv jobban érdekli mint Te.

Soha nem csináltam ilyet és nem is tapasztaltam ilyesmit senkitől. Ha jó a szex nem érdekli az embert semmi más.

2014. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
A kérdésen jót röhögtem,köszi:'D
2014. nov. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#5-ös

Szeretek nála kezdeményezni, de van h nem hagyja. Nézzük a filmet, vagy épp vége van és másikat keres, és akkor szoktam eléggé egyértelmű jelekkel tudatni vele h szeretnék összebújni. Csókolgatom, simogatom, sugdosok a fülébe, de van h ellenkezik és (mosolyogva) közli h ne rosszalkodjak, mert azt csak neki szabad. Akkor visszafekszem full felizgulva és várok...

Meg úgy gondolom h én elég rendszeresen kielégítem szájjal, (amit mellesleg nagyon szeretek csinálni neki) nem várok viszonzást, de azért jól esne ha utána nem hagyna ott plafonig érő libidóval :D Tényleg, már idejét sem tudom mikor kényeztetett engem hosszabban, vagy lett vna 69. Pedig nem vagyunk olyan régóta együtt!

2014. nov. 30. 16:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi a sassszt sirsz?? ti keresitek magatoknak az ilyen pasikat.pffffff!
2014. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bunkóság. De neked mégis ez a tapló kell, véletlenül sem valaki normális.
2014. nov. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!