Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexi pizsamában vagy meztelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexi pizsamában vagy meztelenül alvás?

Figyelt kérdés
Titeket mi indít be jobban? Mondjuk egy csipkés selyem hálóing vagy ha teljesen meztelenül alszotok? Nem egyszeri alkalomra gondolok, hanem együtt élés kapcsán rendszeres együtt alvásra.

2014. nov. 30. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meztelenül :)
2014. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Néha ez néha az.
2014. nov. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyértelműen meztelenül.
2014. nov. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyáron, tavasszal abszolút meztelen, hogy bármikor, amikor az éj közepén kedvet kapunk egymáshoz...könnyebb legyen egymásba csusszanni :-D Télen is csak a hideg végett tolerálom magamon és az aktuális barátnőmön a csipkés hálóinget :-]
2014. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#4 vagyok: mármint csúnya lenne, ha férfiként csipkés hálóinget viselnék, félreérthetően írtam. :-D Pizsama akart lenni.
2014. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok, és szerintem egy édesen alvó nő mindenképp szexi.

És úgy általában is szép egy nő, így mindegy mi van rajta.

Nekem pl az is tetszik, amikor egy csajon a pasija pólója van. Legalábbis amikor nekem legutóbb volt csajom, vagy 30 kilóval nehezebb voltam, ezért szoknyának majdnem elment a pólóm. Volt hogy abban aludt ami az enyém volt gyárilag, meg egy bugyiban.

és úgy is elég izgató volt.

2014. nov. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
meztelenül
2014. nov. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem is hálóingben, nem is meztelenül hanem amolyan átlátszó babydoll típusban vadít be igazán :D

19/F

2014. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én szexi pizsikben alszom mindig, ha pasimat ez zavarja úgy is kihámoz belőle:)
2014. dec. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
meztelenül
2014. dec. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!