Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha barátnője van, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha barátnője van, miért mond/írogat ilyeneket? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A srácot 11 éve ismerem, 9. éve az osztálytársam.

Az első pillanat óta jóban voltunk, de 8.-ban több is lehetett volna közöttünk... Én elszúrtam. Utána egy ideig kerültük egymást, majd újra beállt az osztálytársak vagyunk és ennyi. Néha találkoztunk sulin kívül is a barátaink révén, nevettünk együtt, de ennyi.

Aztán október óta barátnője van, de 2 hete elkezdtünk beszélgetni chaten, FaceTimeon. Még rémlett, hogy régen nála maradt az egyik fürdőruhám és kérdeztem, hogy visszakapom-e. Mondta, hogy csak akkor, ha ő is visszakapja az egyik pólóját. Kérdeztem, hogy komolyan emlékszik-e még rá (rengeteg cucca volt már akkor is) és erre azt írta, hogy mindenre emlékszik velem kapcsolatban. És elkezdett tök lényegtelen dolgokat sorolni velem kapcsolatban.


Pénteken beszélgettünk az egyik barátnőmmel, hogy ha a pilatessel, meg a diétával fogyok, akkor januárban elkezdek majd pole dance-re járni és végre 36-os méretem lesz. Előttünk ült a fiú és mikor mentem ki a teremből, mondta, hogy szerinte a 38-as méret is tökéletes, de azért szívesen megítélné majd, mennyire fejlődök a rúdtáncban.

Meg megy tavasszal a gimi Párizsba és Londonba, erre elkezdett vigyorogni, miközben sorolta az ofő a programokat. Kérdezte Tőle, hogy mi olyan vicces, erre csak rávágta, hogy "semmi, csak kellemes emlékek fűznek Párizshoz"... Csókolóztunk Disneylandben.


A barátnője már így sem kedvel, másoknak is feltűnt a viselkedése. Zavar, hogy ezt csinálja. Ha akar valamit, lépjen, de ne játszadozzon velem.


17 éves, nem kisfiú már.


2014. nov. 30. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Egy bajgunar vigyorival CSOKOLOZTAL te meg! :D Meg taknyos voltal, istenem, sosem lehet eleg koran kezdeni a k.valkodast ugye tinik?:D
2014. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Milyen "k.válkodásról" beszélsz te?

14 éves koromban csókolóztam valakivel, azóta sem tettem mással. Tényleg, mekkora k. vagyok...

Az, hogy rád a kutya nem néz, ne itt vezesd le.

2014. nov. 30. 20:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán pont azért viselkedik így,mert csak szédít.Viszont ha nagyon nem hagy nyugodni mindez,akkor kérdezz rá tőle konkrétan.Jobbat nem tudok tanácsolni.
2014. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!