Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogellenes fizetni barátnői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogellenes fizetni barátnői szolgáltatásért? Nem prostiknak, nem csak szexuális dolgokra.

Figyelt kérdés

Pl. heti 2-3 alkalommal beszélget velem, elmegyünk moziba stb és ezért megkapja a fizetését. Mondhatni ez amolyan másodállás lenne neki.


21/F



2014. dec. 1. 13:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hostess nem? Vagy én vagyok eltévedve? Nekem is kéne ilyen. :D
2014. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te most fizetsz egy csajnak azért hogy moziba járjon veled? Miért nem keresel egy barátnőt, aki ingyen, és önszántából tenné meg?..
2014. dec. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ki fizet ezért? a bnődet futtatni vagyis strici vagy?
2014. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nem tilos randira hívnod egy csajt.

Ha prosti ha nem, ígyis úgyis pénzbe kerül egy csaj, ha csak nem nagyon ronda.

2014. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Én fizetek érte természetesen.


Barátnő találás pedig kizárva.

2014. dec. 1. 13:25
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem jogellenes. Mondjuk neki adóznia kell a jövedelem után, de ahhoz neked már nincs közöd.
2014. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Elég szerencsétlen vagy, akkor fizess egy prostinak úgy 2 óra dugást, és ne dugd meg, hanem vidd el a plázába és beszélgessetek.


Még örülni is fog neki, h nem megdugod és a pénzt úgyis megkapja

2014. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért kizárt?
2014. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Aki ezt megszolja gondoljon bele, hogy sok ferfi nem er ra ismerkedni es nem akar lekotelezettseget, tehat fizet egy szolgaltatast es a reszerol ez letudva. Nincs erzelmi elkotelezettseg, a koltsegeit o szabja meg. Viszont egy baratno maceras, mert azzal tobbet kell foglalkozni es ha jol szamol a vegen lehet tobbe is kerul.
2014. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tényleg, prostituáltak vajon benne lennének ilyenben?

Biztos nem szokványos vevői igény plázában sétálni :D

2014. dec. 1. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!