Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha megtudnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha megtudnátok, hogy a barátnőtök egy egyéjszakással veszítettel el 19 évesen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 31. 01:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nem az a lenyeg,h a multban mit csinaltal,hanem,h a jovoben mit fogsz...am semmi koze nincs hozza
2010. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Engem igenis érdekelne és nem örülnék neki. Tudom, hogy tudat alatt végig ott motoszkálna a fejemben, és ezen nem tudnék erőszakkal változtatni. Később sem tudnék megbízni benne feltétlenül. 20/F.
2010. febr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És mi köze az előéletéhez a pasinak akivel később jön össze?SEMMI!És ő ki tudja kivel merre...Am én is ugyan így voltam,úgy éreztem senkinek sem kellenék,mondjuk én 20voltam akkor,ezt nem lehet csak úgy megérteni,mindenki vágyik gyengédségre,és egyszer élünk!Amugy meg akkor lenne luvnya ha rendszeresen ezt csinálná fűvel fával.Már bocs.Úgyhogy emiatt ne bánkódj jön vki aki majd megérdemel:)
2010. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm egyájszakással vesztette el 13 ÉVESEN! (most 18). És akkor mi van? Tudom hogy megbánta mert mondta hogy az volt élete legrosszabb pár perce és mindent megtenne ha megváltoztathatná, amíg ezeket a szavakat mondta majdnem sírt. Szóval nem r.banc vagy k.rva csak felelőtlen volt és meggondolatlan, és a legfontosabb hogy megbánta és beismeri hogy tévedett. Különben engem hidegen hagy hogy mikor kivel vesztette el, a fontos hogy most csak velem van és szeretjük egymást. Persze sokkolt amikor megtudtam h mikor milyen körülmények között vesztette el, de én szeretem és nem a múltja miatt hanem a jelene miatt.
2010. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nagyon meglepődnék ugyanugy szeretném csak bántana hogy nem mondta el
2010. febr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Nagyjából ugyanazt tudom tanácsolni, mint az előttem írók. Véleményem szerint nem szabad, hogy számítson, ami a múltban történt, főként, hogy szerintem a barátnőd sem büszke rá. Egy biztos, fontosnak tart téged és megbízik benned, ha megosztotta veled az esetet és ezt értékelned kell. Előre nézz és légy büszke és boldog, hogy most veled van. Feltételezem, te sem vagy tévedhetetlen. Biztos van olyan tetted, amelyre nem vagy túl büszke, vagy esetleg szívesen csinálnád vissza. Ha nincs, akkor azon kevesek közé tartozol, akik mindig megfontoltan és józanul cselekszenek. Vigyázzatok egymásra és szeresd, ne engedd, hogy egy olyan esemény, amely akkor történt, mikor még nem voltál részese az életének beárnyékolja a közös jeleneteket és jövőtöket! Minden jót! Üdv.: kulcsártimi
2010. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!