Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most tényleg bejövök neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg bejövök neki, vagy szokás szerint én kerítek a dolognak túl nagy feneket?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval, most vagyok 9.-es és (szokás szerint) tetszik egy nálam egy évvel idősebb (10.-es) fiú. Már régebbről, általánosból ismerem, de a kapcsolatunk egy találkozáskor gyorsan odavetett "Sziában!" teljesedett csak ki eddig... Már lassan kezdtem belenyugodni, h ennyivel kifújt a közös "story-nk", mikor "csodák csodájára" a múltheti sulis bulin felkért "táncolni" (egymás mellett ugrálni a "duc-duc" zenére). Próbáltam elsütni néhány humort, és (feltéve, h hallotta őket) amennyire a villogó, kis híján epilepsziás rohamot kiváltó villogó fényben láttam nevetett rajtuk... :) Viszont, kb. 2-3 perc után szólt, h mennie kell, és erőltettet menetben belemasírozott a minket körülvevő emberkavalkádba, én meg úgy bámultam utána, mintha egy 10 millió dolláros bankjegy tapadt volna a hátára, és valószínű így is maradtam volna, ha hamarosan nem jön nekem hátulról egy csaj, és nem önti le a kólájával a 15000 ft-os, nagy nehezen beszerzett cipőmet... Na, szerintetek most mi van? (Egyébként, azóta még nem találkoztunk)

Előre is köszi! :)



2014. nov. 15. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Jól nyomja a kiscsávó.A mai csajokkal úgy kell bánni,mint egy ronggyal és akkor tapadnak!
2014. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit szívtál?:D
2014. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó fej csaj lehetsz :D amúgy nem keritesz neki nagy feneket csak LÁNY vagy... :D
2014. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdem azt hinni, hogy van abban valami, amit pl. az első is mond...
2014. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dancsó Péter megengedte?
2015. febr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Én is lány vagyok és énis voltam szerelmes.. ha ez a srác észre se vesz.. vagy ha csak azt szeretné hogy barátok maradjatok, akkor hagyd a fenébe.. vagy ha te is belemennél akkor szerintem egy egyéjszakás kalandot alakíthatnátok.... amugy én már végzős vagyok... és tudom milyenek a 2.-asok.. még félősebbek.. nem ismerem azt a srácot aki neked bejön... de egyszer kétszer kielégíted (leszopod) akkor utána lehet (sőt biztos) hogy összejöttök majd.. higyj nekem.. 19/L :D legyél ügyii.:**
2015. febr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!