Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben? 16f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? 16f

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú lesz ez a magyarázkodás, bocsi, csak így tudom összefoglalni az egészet...


Szóval iszonyatosan tetszik egy lány, évfolyamtársam, heti 4 óránk van együtt. Sose találkoztam még ilyen lánnyal... Gyönyörű, ráadásul amennyire eddig megismertem, nem csak nagyon rendes, okos és kedves csaj, hanem mindezt úgy hogy közben más mint a többiek. Egyszerűen elképzelni se tudnék jobbat, nincs még egy olyan mint ő... Erre mi derül ki? Van barátja már több mint egy éve... Mikor megtudtam, baromira elkeseredtem, alig tudtam aznap éjjel elaludni, hajnalban is felébredtem valamire és akkor is vagy fél óra volt mire visszaaludtam, másnap meg egész nap kialvatlan, lehangolt és kedvetlen voltam pedig amúgy jókedvű szoktam lenni nap közben... Ennyire keserített el a dolog :'( A lány amúgy tudja mit érzek, elmondtam neki. Próbált megnyugtatni, meg mondta hogy nagyon sajnálja dehát sejtitek mennyire vigasztalt meg... Azt mondta továbbra is beszélget velem meg barátok maradunk, én őszintén szólva ezt is nagyra értékelem szóval persze hogy elfogadtam.


Van itt még pár dolog ami "árnyalja" a helyzetet...

Egyrészt hogy előttem is volt nemrég egy srác akinek tetszett. Attól tartok, mi lesz ha hasonlóképp jönni fog utánam is a következő, vagy még többen, és valaki elviszi az orrom elől a csajt... az sokkal rosszabb érzés lenne ennél is ami most van. Talán nem kellene ezen aggódnom, de mondom, nagyon fontos nekem ez a lány...

Másrészt, nem tudom ki a srác, csak gyanítom... Egy képet láttam amin mindketten rajtavannak és arra utal hogy együtt lehetnek, de CSAK ezt az egy képet láttam róluk, más fiúkkal meg nincs is képe a lánynak... Ezt az egy képet se ők töltötték fel különben és nem is kettesben vannak rajta hanem barátokkal csoportosan. Persze lehet hogy nem reklámozzák magukat facebookon, ez nem baj sőt jó is, de azért a párok manapság meg szoktak osztani 1-2 közös fotót, nem??? Szerintem ez kicsit furcsa... A másik, hogy egyik este írtam a lánynak hogy hogy van stb, azt írta épp veszekszik a barátjával... Később azt írta megoldották de nem is ez igazán a lényeg, hanem hogy ezt velem miért osztotta meg? Nem hittem volna hogy ilyen viszonyban vagyunk hogy elmond nekem ilyen bizalmas dolgot... Kicsit olyan mintha éreztetni akarta volna hogy van azért remény számomra... De lehet csak túlképzelem a dolgot.

Amúgy sajnos leginkább csak facebookon beszélünk, mivel a szünetek túl rövidek érdemi beszélgetéshez meg nem is akarjuk hogy pletykák terjedjenek el rólunk... kettesben meg nem lenne szerinte jó ötlet elmenni bárhová, pont a barátja miatt, valljuk be érthető is az álláspontja. Amúgy meg nagyon barátságos és kedves, jól el tudunk beszélgetni.


Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Én arra gondoltam várnék és közben összebarátkoznék vele, ha egyszer szakítanak a barátjával akkor lehet majd esélyem... de nem tudom ez mennyire járható út, én 16 vagyok, a lány is 16, a srác akit gyanítok az meg nemsoká 18... Ha valakivel már történt ilyen azért is hálás lennék ha csak elmesélné a történetet :)

És bocsi amiért ilyen hosszan ömlengtem, köszönöm annak aki elolvasta!


U.i Ha mindezek alapján ilyen facebook kockának tűnök akkor az csak a helyzet műve... egyáltalán nem olyan vagyok.


2014. dec. 1. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
ember legyen a talpán, aki ezt elolvassa
2014. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi :S Sajnos csak így tudtam mindent leírni
2014. dec. 1. 19:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Túl sokat képzelsz, most ő a tökéletes, aztán majd jön valaki más!

Ez az ügy teljesen túlkombinált, hagyd végre a csajt békén!!! Kérlek!

2014. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!