Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar összejönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar összejönni nekem a barátnő?

Figyelt kérdés
Hát a lényeg az hogy, 1 párkapcsolatom volt eddig az 2 évig tartott. A szakítás óta eltelt 3 év és azóta nem tudok más lánnyal párkapcsolatot kialakítani.Próbálkoztam facen ismerkedni, volt hogy találkoztunk is, de később kiderült hogy ő nem akar kapcsolatot csak legyünk haverok, köszönöm ebből meg nem kérek.Vagy olyan is volt hogy csak dumáltunk, de a találkozásig nem jutottunk el.És az a problémám ezzel az egésszel hogy egyszerűen frusztrál a dolog hogy nem sikerül összeszedni egy lányt sem, de olyan szinten hogy gyomorideggel fekszem és kelek és mindenre kihatással van ez, itthon, a suliba, mindenhol. Valamikor olyan szinten kiborulok rajta hogy már az öngyilkosságon gondolkodom, persze baromság tudom én is de olyan szinten magamba zuhanok hogy egyszerűen nem látok más kiutat, persze nincsen merszem megcsinálni.És kezdek telítődni, egyre elviselhetetlenebb a dolog, végül is ki akar mindennapos gyomorideggel kelni, feküdni? Halottam korombeli lányoktól visszajelzést hogy jól nézek ki meg minden, de akkor meg érthetetlenűl állok mindig hogy akkor mért nem jön össze? Pár embernek ecseteltem ezt a dolgot ismerőseim között, mindenki azt mondta hogy keresek hobbit, ne a múltba éljek, foglalkozzak magammal, majd eljön az ideje, majd akkor jön amikor nem keresel lányt, ha úgy gondolom menjek pszichológushoz nem szégyen, társkeresőt próbáljam meg.Kerestem hobbit megcsinálom a kis dolgomat utána ugyan úgy elő jön dolog. Múltban élek talán kicsit igen mert amikor a barátnőm megvolt akkor boldog voltam és nem emlékszem arra hogy bármilyen problémám lett volna és hiányzik azért ez.Majd eljön az ideje, mikor? eltelt 3 év nálam és semmi, persze valaki többet vár meg rosszabb helyzetbe van elhiszem, de engem ez kiborít.Pszichológusnak nem látom értelmét mert ha valaki a legjobb haverjával nem tudja megbeszélni a dolgokat akkor egy vadidegen emberrel igen? Társkeresőbe nem szeretnék meg belemenni. Tudom jól hogy vannak olyan lányok akik ugyanebben a dologban szenvednek ugyanígy, de ilyen lánnyal nem sikerült még találkoznom.Talán az legkiborítóbb hogy amikor ismerkedek akkor mindig próbálom meggyőzni a másik felet hogy nem kihasználásra megyek, rendes vagyok, megbízható és így is bukta, azt meg én nem fogom bevállalni hogy felveszek egy bunkó alpári stílust, akinek van lelkiismerete hozzá csinálja.Tudom persze sokkal nagyobb gondjai vannak másoknak, valakinek lehet barátnője sem volt még, de nekem jelenleg ez a legnagyobb problémám. Azt is tudom hogy tele van a gyakorikérdések az ilyen jellegű kérdésekkel, de mindenkinek más jellegű picit ezzel kapcsolatban a gondja. És én is már vég el keseredésemben írok ide mert már fogalmam nincs mi tévő legyek. A válaszokat előre köszönöm. 22/F

#barátnő #probléma #miért nem jön össze
2014. dec. 1. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem tagolod a kérdéseidet.
2014. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg, hogy a csajok kifejezetten irtóznak az olyan emberektől, akik nem ismerik a bekezdés fogalmát. Ez legyen az első, amin változtatsz...
2014. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szeritnem az a baj hogy tulságosan stresszel ezen ha elmész egy randira ez kihatással lesz rád görcsös leszel meg feszült ami nem túl vonzó tudom nem egyszerű ezen változtatni de próbáld meg kcsiit lazábban kezelni az ismerkedést
2014. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig tagolom a szöveget, és minden hétvégén más csajt szopatok. Neked is javaslom ezt a módszert.
2014. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem én a tagolási gondot, csak most hirtelen mindent összevetve próbáltam leírni a dolgokat, gyorsan.
2014. dec. 1. 21:54
 6/7 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: igen ebben van igazság ezt én is így észrevettem magamon, csak amikor van új lehetőség akkor mindig beleélem magam kicsit, persze nem helyes nem kellene, de akaratom ellenére sajnos így alakul :/
2014. dec. 1. 21:56
 7/7 anonim ***** válasza:

1.Savaznak és észre sem veszed.Gáz!

2.Lehet nem nézel ki olyan megnyerően,mint gondolod/mondták.A nők egyszerűek,mint a faék.Csak a külső számít.A többi hablaty,hazudik aki mást állít.

3.Nincs önbizalmad/egyéniséged.Nem hiszel magadban,tehát más se fog.

4.Nem árt ha van biztos talaj a lábad alatt.Ezt veheted úgy,hogy van elég pénzed.

5.Nincsenek céljaid/öngyilkosság?/.


Változtass!

2014. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!