Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szünetet kért, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szünetet kért, azt mondta nem tudja mit akar. Többi lent (? )

Figyelt kérdés

Barátnőmmel úgy beszéltük meg nyár elején, hogy mivel barátok vagyunk, ezért nem kezdünk kapcsolatba, így összejártunk szexelni. Aztán kórházba került, én ott látogattam, azóta nem is volt szex, mert fél. Oké, ezt meg tudom érteni, de! Nyár előtt volt egy fiú, akivel szemétkedett, majd letiltotta, most szeptemberben újra elkezdett vele beszélgetni, de mondta, hogy nem akar tőle semmit. Ma tőlem szünetet kért, azt mondta érez irántam, de nem tudja mit akar. A fiúval se akar találkozni (nekem ezt mondta). Én idő közben valamennyire beleszerettem, és most könnyeimmel küszködök, nem tudom mit tehetnék. Ráadásul osztálytársak vagyunk. Én körmöm szakadtáig küzdenék érte, ha tudnám hogy, és mit csináljak. Nagyon le vagyok törve, kérlek segítsetek :(

17/F



2014. okt. 3. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig tudja bizony, hogy mit akar: megcsalni büntetlenül...
2014. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem olyannak ismerem. Rohadtul fáj, és ez már 3.jára történik meg velem. :(
2014. okt. 3. 12:57
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Szerintem állj elé bátran és kérdezd meg normálisan tőle,hogy valójában mit szeretne tőled. Tudja hogy te mit érzel? Ha nem akkor mondd el neki azt is.

Kérd meg,hogy őszintén mondja el az érzéseit..Hogy miért szeretne szünetet,egyáltalán szeretne veled lenni később vagy csak barát vagy neki, vagy egyáltalán más tetszik neki, vagy nem akar kapcsolatot,nincs jelenleg neki való..

Ha egy normális lányról van szó, akkor tuti elmondja a frankót, és ha azt mondta, hogy nem akar a másik fiúval találkozni akkor valószinűleg az is igaz.


Sok sikert!

2014. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy nem tudja, mit szeretne. Mondtam neki, hogy én is érzek iránta, de nem akartam megijeszteni azzal, hogy azt mondom szeretem. Azt mondta, 50%. Köszönöm 3-as.
2014. okt. 3. 13:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a csaj másba szerelmes, mivel a tietek nem igazi párkapcsolat, nincs mit számon kérned rajta. Egy próbát esetleg megér az hogy szerelmet vallasz neki. Ha így sem kellesz neki, akkor is vele jót teszel, mert akkor is jobban fogja magát attól érezni, hogy nem csak dugibarátnőként vették számításba.
2014. okt. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta, nem tud szerelmes lenni, de senkibe se. Több kapcsolata így végződött, ezt még a "kapcsolatunk" elején mondta.
2014. okt. 3. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!