Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 15 L

Figyelt kérdés
beleszerettem egy 27 éves fiúba már többszőr is találkoztunk és nagyon jól éreztem vele magam, a velem egyidős fiúk idióták de ő komolyan vesz és nagyon jókat is tudunk beszélgetni
2014. dec. 2. 13:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Háát,szerintem felejtsd el..

Nem hinném,hogy 15 évesen a pasizás lenne a legfontosabb..Na meg egy 27 éves pasi teljesen máshogy gondolkodik,és más az életcélja,mint neked..


Nem hinném,hogy komolyan vesz...max azért hogy megdöntsön :(

2014. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hogy csak szexet akar.
2014. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
ekkora baj hogy ennyi idősen szerelmes vagyok?
2014. dec. 2. 13:18
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ennek lenne jövője.

Én 22 éves voltam, amikor megismertem az exem, ő 15 volt. Mondhatni anyja berendelt magához, amikor megtudja hány éves vagyok :D

Miután megvolt a "vallatás" elszálltak az aggodalmai, de ez a 27 ez már tényleg túl erős, sok akadályba ütközhet, és nem is valószínű, hogy testi örömöknél többet akarna.

De tegyük hozzá, kivételek még akadnak :)

2014. dec. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
hát biztos nem tart örökké de ha meg nem is leszek vele azt később lehet megbánnám :)
2014. dec. 2. 13:22
 6/13 anonim ***** válasza:

15évesen ha még szűz vagy nem hinném,hogy ez lenne a legjobb megoldás...


Ha meg nem vagy már a szűz akkor sem...Nemhogy keresnél egy korban hozzáillő pasit,aki nem csak megdönteni akar..


Nem avval van a gond,hogy szerelmes vagy,hanem hogy kibe vagy...

2014. dec. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Most az a kérdés nálad 15 évesen mit jelent egy kapcsolat, és elsősorban ezt vele is tisztázni kéne, hogy legyen lehetőleg őszinte.

Ha vár rád néhány hónapot és kibírja szex nélkül, akkor jobb esetben őszinte és nem lyukra pályázik.

De még mindig olyan kérdések merülnek fel, hogy az együtt töltött idő, egymásnál alvás közös programok stb...

Ez nem a te döntésed ebbe mind beleszólhatnak a szülők, nehéz helyzet, és látatlanba azt mondom ha megtudnák hány éves nem is engednének találkozni vele. Viszont örök titkolózásban se lehet élni...

Neked kell tudnod ezaz egész ér-e ennyit...

2014. dec. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ő lenne az igazi. Velem is hasonló dolog történt, akkor én is 15 voltam, mint te, és egy 22 éves srácba lettem szerelmes. Jókat dumáltunk, egy idő után feltűnt neki, hogy tetszik nekem, szóval tisztázta, hogy ő csak barátként tekint rám. Azóta mindketten megismertük életünk párját, de még mindig tartjuk a kapcsolatot. :)
2014. dec. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Tedd azt amit a szíved diktál, az agyad ellened szokott dolgozni.
2014. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nekem az agyam és a szívem is azt mondja hogy most miért ne legyek vele. még senki nem volt velem ilyen :)
2014. dec. 2. 13:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!