Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet belőle valami?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy ideje már beszélgetek. Eleinte úgy éreztem, hogy kicsit semlegesnek tekint mert mindig 1-2 szóval válaszolgatott csak. Aztán múltkor találkoztunk (igaz csak 1-2 percre, most ne menjünk bele miért) és azóta észrevettem, hogy talán kicsit jobban érdeklem.

Most már elég sokszor ő ír rám és nem csak 1-2 szót ír. Mindig szokta mondani, hogy legyen szép napom meg, hogy vigyázzak magamra stb...

Van neki barátja állítólag, de közel 500km-re lakik tőle, szóval nem tudom. 16 éves szóval nem hinném, hogy túl komoly lenne, Facebookon sem látom, hogy annyira dúlna a love mert még a képeit sem lájkolja a lánynak, illetve nincs is kint, hogy kapcsolatban vagy valami. (jó tudom ez csak egy dolog, de akkor is.) Láttam róluk egy közös képet, igazából nem egy kategória a kettő. A srác inkább ilyen otthon ülő kockának látszik a lány meg inkább egy ilyen életvidámabb csaj. Van egy olyan érzésem, hogy inkább azért van vele mert kicsit önbizalomhiányos és talán fél, hogy nem lesz senkije vagy ilyesmi. De hát mondom 500 km van köztük. Egyszer elhívtam találkozni akkor visszautasított. Aztán megpróbáltam mégegyszer akkor elhívtam egy ilyen

dumaszínházos előadásra. Akkor igent mondott csak nekem hirtelen közbejött egy fontos dolog aztán csak annyira találkoztunk, hogy oda adtam a jegyet neki. Másnap pedig már ő hivott el l, hogy menjek el vele egy koncertre. Azóta tök jól elbeszélgetünk meg minden. Lehet belőle valami szerintetek? Nekem nagyon tetszik és kedves is meg minden. Bocsi ha kicsit össze-vissza irtam csak telefonrol írtam és igy elég rossz. Köszi a válaszokat. :D


2014. dec. 2. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Teperj tovább, jól csinálod. Ha annyira nem jönnél be neki, már szerintem, elutasított volna. Bár benne van a pakliban, hogy két vasat tart a tűzbe, de 500km, az 500 km, jóval nagyobb eseélyed van a személyes kontaktus miatt. Sok sikert!
2014. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom. Köszi. :)
2014. dec. 2. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!