Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek elveszíteni a szüzessége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek elveszíteni a szüzességem, nem azért csinálnám, mert az ugymond "menő" vagy ciki ha az vagyok de van egy barátom akit szeretek. Tapasztalatotok lányok? A többi lent

Figyelt kérdés
Van barátom aki 17 éves én is 17vagyok.5hónapja vagyunk együtt és már ahhoz eléggé ismerem,hogy tudjam mit szeretne.Még ő is szűz ahogy én is az vagyok.Félek lefeküdni vele már sokat várt és tudom (ha szeret vár) de ha nem akar elengedni és én se őt. Attól félek hogy mit csinálok majd vagy,hogy lesz az egész.Nektek mi a tapasztalatotok az elsőről? (Nem fiatal lányok válaszára vagyok kiváncsi) Válaszotokat előre is köszi!

2014. dec. 2. 18:03
 1/9 Rékcsi ***** válasza:

Hát akkor nem válaszolok :D

17/L

2014. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem jó tapasztalatom van az elsőről, bár azt hozzátenném, hogy az én párom tapasztalt volt. Ezt nem azért írom, mert baj, hogy a barátod szűz, csak azért, mert nekem könnyebb dolgom volt, ő irányította a dolgokat.:)


Ha szereted, és ő is téged, akkor nem lehet semmi gond. Minden adni fogja magát, csak a védekezésre figyeljetek nagyon oda. Igazából nem tudom, pontosan mit szeretnél tudni, vagy mire vagy kíváncsi, de ha gondolod, írhatsz privátot.


Amúgy én sem vagyok még öreg.:)

22N

2014. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én 21 évesen veszítettem el..és igazából rólam szólt az egész az,hogy nekem nem fájjon és jó legyen...a partnerem nagyon figyelt rám és mégis nagyon fájt, vérezni nem véreztem de iszonyatosan fájt mikor először belém hatolt utána enyhült a fájdalom és élvezni is tudtam a dolgot(bár orgazmusom nem volt)...a második szex is fájt az elején sőt még a harmadik is..kb a negyediket már tudtam fájdalom mentesnek nevezni... az a lényeg,hogy legyél nagyon nedves és kívánd a barátod esetleg ki is nyalhat(nem tudom, hogy álltok ezekkel a dolgokkal). De a legfontosabb, hogy védekezzetek :) és beszélgessetek közben, hogy kinek mi a jó stb...sok sikert :) ha van még kérdésed írhatsz privit :)

22L

2014. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne egyből a d.gással kezdjetek. Nem tudom miket csináltatok már, de mindenképp szerencsés előbb megismerni egymás testét. Eleinte talán csak simogatva, aztán szájjal, és amikor már eléggé felfedeztétek egymást, és már érzed, hogy valóban akarod, és egyáltalán nem félsz, akkor lehet "mindent".

Ez a felfedezés akár hetekig, hónapokig is tarthat, viszont biztosak lehettek benne, hogy élvezni fogjátok ezt is :)

De nem kell félni semmitől, amikor ott vagytok, akkor úgyis előjönnek majd az ösztönök :) És abban sincs semmi gáz, ha elsőre nem minden sikerül úgy mint szeretnétek.

n, 25+

2014. dec. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha te nem szeretnél még lefeküdni vele, akkor nem kell. Akkor tedd meg csak, ha szeretnéd. Az első szex nagyon fontos egy lány életében, nem szabad erőltetni. Nyugodtan kell, mindenféle félelem nélkül, bízni kell a partnerben, és magunkban is. Nem kell tervezgetni, majd jön az magától. Gondolom ilyen egyéb simogatás, puszilgatás, fogdosás volt már. Ha úgy érzed, ott mondhatod, vagy hozhatod partnered tudatára, hogy szeretnél egy szinttel feljebb lépni. Mindenképp legyél rendesen felizgatva, hogy ne a fájdalommal törődj, de amúgy nem vészes. Beszéljétek meg közben, hogy kinek, hogy jó( a legfontosabb te legyél, mert a fiú úgyis élvezni fogja) A lényeg, hogy nem kell félni, erőltetni sem, de ha arra jut a sor, nagyon fontos, hogy védekezettek.
2014. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget!:) igazából attól félek,hogy nem lesz jó ,de ahogy mondtátok, nem gáz ha az első nem lesz tökéletes vagy a legjobb. De én nem szeretném ha az első rossz lenne akkoris ha "kezdők" vagyunk mert akkor a többire nem fogok vágyni:\
2014. dec. 2. 18:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen vesztettem el (Most 28 vagyok). Én azt tudom neked mondani, hogy addig amíg félsz, addig nem érdemes belevágni. Na meg nagyon gondold meg a dolgot!!! Én is azt hittem ismerem az akkori párom, de csak megjátszotta a szerelmes hőst 4 hónapig, hogy megdönthessen, aztán miután megtörtént, lelépett. Egyébként nem szexxel kezdtük. Többször volt simogatós kör, aztán orális szex is. És csak a legvégén történt meg a konkrét szex.


Amúgy nem volt fájdalmas, de jó, vagy kellemes sem. Kb 2 percig tartott az egész. Aztán megkaptam a szakítást.


Az igazán jó szex, csak 24 éves korom óta van, azzal a férfival aki a férjem lett.

2014. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És ha.nem lesz jó és utána nem kivánom?
2014. dec. 2. 20:34
 9/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, ez nem így működik.:) Ha nem is lesz a legelső olyan, hogy elszáll az agyad, ha szeretet van benne, jó élményként marad meg.:)
2014. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!