Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, picsogás. De miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, picsogás. De miért ilyen nehéz rendes párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Mindig csak akkor mentem bele párkapcsolatba, ha már megbizonyosodtam arról, hogy tényleg van értelme, nemcsak a rózsaszín köd miatt nem látunk tisztán. Nem mentem bele olyanba, amiről tudtam, hogy nem fog sokáig tartani. Mégis már 3 kapcsolatom volt, amik együttesen nem tesznek ki 1,5 évet.


Legutóbbi barátnőmmel minden meseszépen alakult, tökre összeillettünk, mindketten boldogok voltunk, a környezet is "nézte", hogy milyen jó páros vagyunk.... egészen addig, míg képbe nem jött a volt barátja, akibe újra belezúgott, majd itt hagyott.


Igazából nem tudom én se, hogy milyen kérdésre várok egyáltalán választ. Csak most valahogy jól esik kiírni a bennem kavargó gondolatokat..


Hogyan kéne úgy ismerkedni, hogy ne járjon így az ember?


Nem értem, hogy miért hagynak itt egy olyan emberért, aki nem is fogadta őt el. Meg akart rajta mindent változtatni, nem fogadta el a származását, a nézeteit, a döntéseit. Ennek ellenére miatta hagyott el. Egyik pillanatról a másikra.


Valaki volt már hasonló helyzetben? Sok szánalmas kudarc után sikerült jó helyen kikötni?


2014. dec. 3. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is így jártam általában, hogy felbukkant a volt pasi, aztán én dobva lettem. Nem benned van a hiba, hanem a fiatal csajok elb*szottak lelkileg. A legtöbb egy lelki roncs. Én átértékeltem ezeket a dolgokat, nem görcsölök rá. nincs is komoly kapcsolatom már rég, de nem érdekel. Ha kezdenék is komoly kapcsolatot, csak idősebb nőkkel. Ez egy ilyen világ....
2014. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Urszi ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. dec. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
22
2014. dec. 3. 23:06
 4/4 Urszi ***** válasza:
A lényeg, hogy a sok csalódás után is bízni kell, nyilván nem lesz már olyan mint a legelején, de nem szabad elveszteni a hitet, pozitívan. Rengetegen élünk a földön és nem mindig fut bele az ember a tutiba, inkább ellenkezőleg...Nem az számít hányszor esel el, hanem hányszor állsz fel. Illetve nem csak a nőkkel van a baj, és nem csak a pasikkal.Ez egy hülye duma, mindenki más de meglatjatok mindenki megtalalja a hozzá illőt, kérdés, hogy ki hogy veszi a csalodasokat.. :)
2014. dec. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!