Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Miért nem tudok párkapcsolatot, vagy egyáltalán kapcsolatot kialakítani fiúkkal?

Figyelt kérdés
Szóval nincs barátom, de ha le is szólít valaki, vagy bepróbálkozik, vagy azt mondja, h gyönyörű vagyok, kész egyből bezárkózom, nem érdekel, három réteges vasfalat építek magam köré, a lelkem üres lesz, az agyam üres lesz, 'csak a teste' formátumot öltök. Meghalt apu, mikor kicsi voltam, de bumm, más is túlteszi magát rajta. Az első szerelmem viszzautasított, mert külsőre nem tetszettem neki. Aztán lefogytam, de valahogy mégsem tettem túl rajta magam. Közben folyamatosan változik a súlyom fel és le, emberek jönnek-mennek az életemben, de érdektelen vagyok, újabban már a suli felé is, egyik percben tele vagyok ambícióval a másik percben meg legszívesebben bebújnék az ágyba, betakaróznék és elaludnék, akár örökre. Aztán, ha netán barátnőkkel vagyunk, élből átengedem az ismerkedési terepet nekik, ha srácok jönnek oda hozzánk, pl múltkor is odajött két csávó, és ketten voltunk, az egyik a barátnőmmel dumálgatott, míg a másik odajött átkarolt, hát mondanom sem kell semmit nem éreztem, csak, hogy ja de édes szánalomból dumál velem, majd mondta, h egy szájrapuszit kaphat-e, ezt is csak megalázásnak éreztem. Mit csináljak?
2014. szept. 22. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Várd ki a pubertáskor végét, addigra ez a sok gyökér gondolat megszűnik.
2014. szept. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De hogy, mitől fejlődni a személyiségem?
2014. szept. 22. 18:22
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha leszólítanak, próbálj nyitni a másik felé. Lehet az első pár alkalommal nem fog menni, de aztán egyre könnyebb lesz. :)


/Nekem is ezt kéne csinálni a lányok leszólításával, de nem megy./

19f

2014. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A hormonok teszik..a
2014. szept. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De már négy éve?
2014. szept. 22. 18:33
 6/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, azt írod, egyik percben tele vagy ambícióval, míg nem sokkal rá már félrevonulnál és teljes apátiát érzel. Gyanús, hogy ha enyhén is, de valamilyen szinten bipoláris zavarod van.


[link]


Ezek a szélsőséges hangulatingadozások rengeteg embernél jelen vannak. Ha kiderülne, hogy nálad is jelen lenne, semmiképpen ne szégyelld, mindenféle gyógyszerezéssel, kicsi odafigyeléssel is tudod majd saját magad javítani, elviselhetőbbé tenni a mélypontokat. Ami a testsúlyt illeti, ez tipikus női mizéria emiatt aggódni és ennyire nagy jelentőséget tulajdonítani neki. Nem hiszem hogy egyedül lennék azzal, ha azt mondom, minket sokkal inkább az összhang érdekel, hogy milyen benyomást tudsz kelteni, mennyire vagy kedves és kellemes társaság. A külső persze számít annyiból, hogy mindenki olyan lányt választ szívesen, aki tetszik is neki, tehát álszentnek sem érdemes lenni, kell két ember közt a kémia. De ha kellemes társaság vagy, ha megvan benned az a szeretetre méltó természet, ami annyira le tud minket venni a lábunkról, akkor lényegtelenné válik a külsőd, tényleg a klisés kisugárzás fog számítani.


Közhely, de akkor is így van.

2014. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
(*mindenféle gyógyszerezés nélkül) -- Nekem sincs éppen legjobb pillanatom, de érted mire gondoltam. :-)
2014. szept. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Közhely is marad, mert nem így van az én tapasztalatom szerint, szóval mindegy ki mit mond. :D
2014. szept. 22. 18:47
 9/16 anonim ***** válasza:
Bipoláris depressziónak hívják. Meg még egy csomó más dolog...
2014. szept. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hogy hogy más?
2014. szept. 22. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!