Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam barátnőmmel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam barátnőmmel, hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Az ok amiért szakítottunk, hogy egyre gyakrabban martuk egymást és sok volt a féltékenykedés és se veled se nélküled kapcsolat kezdett lenni. Én dühömben szakítottam. Az a baj, hogy nagyon szeretem és én is összetörtem, de ez így nem müködött. Sosem éreztem ekkora szégyent, és bűntudatot, tükörbe sem bírok nézni...

Mondjatok légyszíves valami hasonló helyzetet, tapasztalatot.


2014. dec. 3. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
hentes bárdal,késekkel,fűrésszel.
2014. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem tudom hogan lehet ezt feldolgozni. Több hónapja szívok ugyanezzel. Próbálok elterlni a figyelmem életcélokat kreálni... de elég szar, nem jó az életem.


Talán a "koporsószeg" majd elmúlsztja. nekem. Te viszont élj.

2014. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Több éve szívok ugyanezzel.
2014. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Szia!


Ha nem működött már a kapcsolat, jól tetted, hogy kiszálltál belőle. Ha illedelmesen közölted a döntésed, akkor nincs baj. Amit tanácsolnék neked:


Ne tartsd vele a kapcsolatot, a tőle kapott tárgyakat, dobozold el vagy dobd ki. Máskülönben táplálod iránta az érzéseket. Foglalkozz barátokkal, legyél velük sokat, beszéld ki magadból azt, ami benned van, de ha magányra van szükséged, akkor nyugodtan vonulj el. Ajánlom, hogy foglald le magad olyan dolgokkal, amik érdekelnek, de természetesen ezek építő jellegű dolgok legyenek, tehát az alkoholizálást és egyéb ilyen dolgokat nem javaslok. Ilyenkor egy klassz könyv nagyon jól jön. Hidd el, idővel jobb lesz. És ne felejtsd el: Ha nem működött a kapcsolat, jobb volt belőle kiszálni. Miért lettél volna olyanba, ahol nem érzed jól magad? Nem vagy bűnös. Majd az exed is talál olyan pasit, akivel boldog lehet, és te is olyan lányt, akivel végre lehet egy normális párkapcsolatod.


Sok erőt, minden jót!

2014. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Megértelek,és mindenkit,aki hasonló problémával küzd.Sajnos én is klubtagnak mondhatom magam,bár nálam nem teljesen ez a szituáció,de én is azt vesztettem el,akit szeretek,a saját hülyeségeim miatt is,meg az ő egója miatt.Ő képtelen elköteleződni felém,én meg képtelen voltam lemondani róla sajnos.Szeretem őt a mai napig,pedig őt nem érdeklem már.Egyébként én vagyok a lány.
2014. dec. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A főkérdésre, mivel te szakítottál, abból az következne, hogy azért tetted, mert meghoztad a döntést ergo már túl is vagy az illetőn.


"Én dühömben szakítottam" De mivel dühből tetted ezért érzed így.


Ha valami már jó ideje nem működik, akkor minek kell nyújtani, mint a rétest? o.O

Sosem értettem mért jó szenvedni az embereknek, mikor boldogok is lehetnének?! Minek nehezítik meg az életük, bonyolítják, mikor így van elég/lehet elég bajuk?

Tán ennyire élvezik mégis?

2014. dec. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ez nem ilyen egyszerü, mert szeretem azért ilyen nehéz, e rossz dolgok mellett ott van a sok jó és az embernek mérlegelnie kell, se vele se nélküle nem megy
2014. dec. 3. 22:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem olyan egyszerű, hisz sokkal jobb bonyolítani a dolgokat, mint élvezni az életet.

Meg sokkal könnyebb még saját magad is becsapni. Értem én!

Hát ha ez kell, ne itt sírj.

Meghoztál egy döntést, az lényegtelen, hogy hogyan, de meghoztad, most pedig vállad a következményeit. Tudod ez már csak ilyen.

Mit kell azon mérlegelnie, ha nem boldog? o.O

2014. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem mindegy mi volt a veszekedések oka, főleg az, hogy ilyen gyakori. Ha a féltékenység, és ez már betegesbe hajlott, akkor megértem. Idegtépő az alaptalan vádaskodás a párunk részéről.


Sajnos ezen túl kell lépni, másképp nem megy. Az újrakezdés nem működik, ha már a kapcsolatban sem tudtátok többszöri próbálkozásra sem megoldani a problémát.


Foglald el magad, járj el szórakozni, barátokkal vagy akivel akarsz. Ha van hobbid foglalkozz azzal, ha nincs találj:) nagyon jó figyelemelterelő. Olvass könyveket, hallgass zenét, játssz a számítógépen stb. Bármi olyasmi amit szeretsz csinálni, és eltereli a figyelmed. Egy idő után enyhül a fájdalom, aztán már csak egy emlék lesz, érzések nélkül. Tudom hogy szar, de túlélhető:)

2014. dec. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. Én vagyok a lány és szintén én szakítottam 2 hónappal ezelőtt. Nálunk is sok volt a veszekedés illetve a féltékenykedés, sok dolgot elfojottam magamban és a végén egyszerre előjött minden, akkor telt be véglegesen a pohár. Meggondolatlanul és mérgesen szakítottam, még mindig szeretem, de az eszem tudja, hogy ha tovább folytattuk volna, akkor sem működne sokáig.

Nem tudom mikor leszek túl rajta, de annyit tudok neked is tanácsolni, hogy akárhányszor azt érzed újra kéne kezdenetek, gondolj arra mennyi gond volt a kapcsolat alatt, mennyi fájdalmat okoztatok egymásnak. És így külön legalább lesz lehetőségetek olyan embert találnotok, akivel sikerül megoldani a felmerülő problémákat.

Kitartás!

2014. dec. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!