Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik ilyen? Tényleg ilyen gyorsan lehet váltani?

Figyelt kérdés
Van egy lány és egy fiú.Megy a hülyülés és meg van az a bizonyos szikra,a vonzalom.Olyan szinten,hogy ezt a körülöttük lévők is észreveszik,érzik.Kb.2 hónapig megy ez és összejönnek.Jól elvannak és folyamatosan megvan ez a vonzalom.Aztán 1.5 hónap után egyik pillanatról a másikra az egyik fél kilép.Csak úgy...És nincs magyarázat.A másik fél lezárná,de a kilépő zavart,nem beszél.Elmúlhat ez így?Van megoldás?
2014. dec. 3. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
1,5 hónap után miért kéne bármiféle magyarázat bárkinek is?
2014. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Hogyne lenne :) Belőlem kemény egy nap után ábránultak ki és már velem párhuzamosan is volt másik kapcsolat.


Jó mi? :D


Szánalmas egy féreg vagyok :D (valaki lőjön le)

2014. dec. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha nem látnád,ez az illető nem volt beléd szerelmes,most sem az,és könnyebb út volt neki leépíteni téged.Zavarták az érzelmeid,mert neki nincsenek.Nem feltétlenül azért tette,teszi mindezt,mert bántani akar,talán éppen azért kerül el,hogy ne bántson.Amellett persze,hogy leszar,és hát ő is nyugalmat akar magának-tőled...Na ezeket én onnan veszem,hogy velem pont ezt csinálják.Meglepő módon én vagyok a csaj a sztoriban.
2014. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egy miért kérdésre a választ talán megérdemelné az otthagyott fél.Szerintem...Főként,hogy szinte minden nap találkozniuk kell.Fontos az őszinteség és jobb tisztázni a dolgokat.Már csak azért is,mert az látszik,hogy nem tudja lezárni a kilépő.Inkább a fájdalmas igazság,mint a bizonytalanság...

2-es ez az agyonlövés dolog ez esetben is jól jönne....:-((

2014. dec. 3. 22:45
 5/7 A kérdező kommentje:

3-as.

Nem én vagyok a főszereplő...De a kilépő félen látszódtak inkább az érzelmek,mint viselkedésben,mint kommunikációban.Ja...és ő volt a kezdeményező.Amúgy a nyugalom...nincs zaklatva.Szóval?

2014. dec. 3. 22:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez azt jelenti, hogy a "kilépő fél" szóba sem áll az otthagyottal? Ez tényleg bunkóság. Megkukult, vagy mi?

Szerintem gyáva elmondani az okot. Kíváncsi lennék én is, mi lehet az...

2014. dec. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóba áll az elhagyottal,de csak akkor ha feltétlenül muszáj.Amúgy meg látványosan kerüli és zavarban van a jelenlétében.Érthetetlen a dolog...És tényleg csak egy indok kellene,mert tulajdonképpen az elhagyott "megemésztette" a dolgokat csak lezárni nem tudja,mert érthetetlen számára az egész.
2014. dec. 4. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!