Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért keresett meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért keresett meg?

Figyelt kérdés
Három hete szakítottunk. semmi érzelmet nem láttam benne. erre most írt egy üzenetet,átlagos dolgokról érdeklődött. miért keresett meg? hogy reagáljak az sms-re? hiányzik de nem akarok minden szavára ugrani.
2014. dec. 4. 16:36
 1/2 anonim válasza:
Előszőr is lány vagy fiú vagy? Mert ha lány akk hidd el nekem h csak azért mert kellenél neki gyors egy körre aztán megint elfelejtene! Gondolom mióta szakítottatok nem igen volt mással és 3 hét után már nagyon kanos lehet!:D persze ez az én véleményem és mindenképp akkor ha lány vagy! Ha azonban fiú hát akkor fogalmam sincs! 18/L :)
2014. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz.
2014. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!