Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak viszonya volt az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Agica323232 kérdése:

Páromnak viszonya volt az ex baratnojevel, de rajottem es veget ert. Azota is sokat ul a net elott, velem nem nagyon torodik. Multkor egy masik volt nojere keresett az egyik kozossegi oldalon. Akarhat tole valamit vagy csak kivancsi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 21:06
 1/5 manó1235 ***** válasza:
Hagyd el a fenébe. Csak egyszer ne hogy téged is ismét felkeressen és viszonyt akarjon a leendő bnője mellett.
2014. okt. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Páros lábbal rúgd ki.
2014. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit tegyél Ágica???

Az élet túl rövid ahhoz, hogy olyanokkal töltsd, akik sz.-.arnak a fejedre! Dobd ki és keress mást!

2014. okt. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy en mindig szent voltam.De normaliscsaladot szerettem volna mivel van egy gyermekunk is.Szerintem mar nem szeret.Idejet nem velem tolti.A volt nö egyszerubb.de gondolom uj volt megerto stb...mindvegig hazudottig egy reggel mire ejjelesbol hazaertemtelefonjan uzenet volt lehet sokan azt gondoljatok minek neztem meg stb...na deakkor meg most is fel lennek szarvazva??O sosem vallotta volna be....
2014. okt. 11. 21:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Amugy tenyleg nem ertemmire varok..lépni kéne..de merre?38 vagyok
2014. okt. 11. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!