Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti örülnétek egy karórának ajándékba karácsonyra a pasitoktól?

Figyelt kérdés

Nemigazan tudom mit vegyek neki. Fel eve vagyunk egyutt.

En egy olcsobb csinos kis karorara gondoltam. Nincsen neki, ugyh talan jo otlet lehet. 10 ezer koruli osszeget szannek ra :)


23/F

22/L



2014. dec. 4. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. A szándékot viszont értékelném :)
2014. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet!:) vagy egy szép láncot.
2014. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Nem igazán venném hasznát, a telefonon vagy a gépen nézem az időt és úgy igazán nem is szeretem, ha valami állandóan a karomon van, karkötő oké, mert azt akármikor le és felveszem, de a karórát max. lefekvés előtt szokás levenni.


Szóval nekem ez olyan ajándék lenne, hogy örülnék neki, hogy gondolt rám és ha szép óra, tetszene is, de nem valószínű, hogy hordanám, maximum kitenném valahová a szobámban.

2014. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden barátnőm imádja a szép karórákat, szóval szerintem jó ajándék ötlet. :) De én nem szeretem az órákat, mert idegesitenek, mindig azt nézem, hogy mennyi az idő... vagyis én jobb ajándékot is el tudnék képzelni magamnak. :D De összességben szerintem jó ötlet. :) 18/L
2014. dec. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én igen, mert egy szép óra egy jó ékszer 😊
2014. dec. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Rossz ötlet! Nem tetszene!

Sokkal inkább karkötő!

2014. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, sok nő szereti az órákat.:)

Személy szerint én sem bírom őket, amolyan klausztrofóbia érzetet kelt a kezemen:( Így én is jobban örülnék egy karkötőnek vagy esetleg egy szép medálnak.

2014. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én mondjuk egy karórának is örülnék, de semmiképpen sem az ilyen manapság divatos műanyag sz*roknak. egy szép lánc, karkötő vagy fülbevaló szerintem is jobb ötlet.
2014. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
akkor lehet nezzek ra a karkotore, illetve fulbevalokrais? sztem egy nyaklanc meg medal, nem jonne ki ennyibol, ugy hogy csinis is legyen..:/
2014. dec. 4. 19:19
 10/11 Koaxk Ábel ***** válasza:

Szerintem jó ötlet az óra, én is vettem már korábban egy szép órát a barátnőmnek.


Amire figyelj, hogy ne valami szilikonos vackot vegyél, vagy olyat ami ránézésre is bóvli főleg egy 22 éves lánynak.


Nem kell, hogy hű de drága legyen, de a nők többségében olyat szeretnek ami akár ékszerként is funkciónál. Azaz például kövekkel kirakott stb...


Olcsó de egész korrekt minőségű divatos kvarcóra gyártó pl: Mark Maddox

2014. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!